Haberi Paylaş
Yeni Uncharted oyunu gelmeyebilir

Yeni Uncharted oyunu gelmeyebilir

Gamegar Haberleri

Uncharted serisinin geliştiriciliğini yapan Naughty Dog'un ortak başkanı Neil Druckmann, stüdyonun resmi olarak Uncharted serisinden uzaklaştığını ve şimdi çok oyunculu The Last of Us oyununa odaklandıklarını bildirdi.

Yabancı basına verdiği demeçte Neil Druckmann, Sony'nin Naughty Dog'a sadece bir oyun başarılı olduğu için bir devam oyunu yapılması için baskı yapmadığını ve yayıncının stüdyonun kendi tutkularını takip etmesine izin vermede çok destekleyici olduğunu açıkladı.

YENİ UNCHARTED OYUNU GELMEYEBİLİR

Uncharted serisinin delicesine başarılı olduğunu söyleyen Druckmann, "Uncharted 4 en çok satan oyunlarımızdan biriydi ve bu hikayeye son fırça darbemizi koyup işimizin bittiğini söyleyebiliyoruz. Yolumuza devam ediyoruz." şeklinde açıklamada bulundu.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bu açıklamaların ardından Nathan Drake'in Uncharted 4 ile sona eren hikayesine mi yoksa Uncharted serisinin mi sona erdiği konusunda ayrıntılı bilgi vermedi. Serinin son lansmanı 2022'deki Legacy of Thieves Collection'dı ve 2016'daki Uncharted 4 ve yan hikayesi Lost Legacy'yi içeriyor.

Yeni Uncharted oyunu gelmeyebilir

THE LAST OF US PART 3'E AĞIRLIK VERİLİYOR

The Last Of Us Part 3 gelecek mi sorusuna yönelik olarak Druckmann, Ellie ve şirketin hikayelerini genişletmek isteyip istemediğine karar vermenin Naughty Dog'un kendisine bağlı olduğunu, ancak şu anda çok oyunculu oyun için yepyeni bir hikaye oluşturmaya odaklandığını belirtti.

The Last of Us Uncharted Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title