Haberler

  Xbox Game Pass Ağustos oyunları açıklandı

  Güncelleme:

  Xbox Game Pass Ağustos için ikinci oyun listesi açıklandı. Immortals Fenyx Rising ve Midnight Fight Express gibi önemli yapımlar bulunuyor.

  Xbox, Game Pass için Ağustos ayının ikinci oyun listesini paylaştı. Microsoft'un açıklamasına göre Game Pass kütüphanesi, bugünden başlayarak sekiz yeni oyun alacak. Yeni yapımlar dikkat çekiyor olsa da, Game Pass'ın üç önemli oyunu da kaybedeceğini belirtmek gerekiyor.
  Game Pass Ağustos oyunları: Fenyx Rising, Midnight Fight Express ve dahası
  Popüler oyun servisi Game Pass, Ağustos ayında sekiz yeni oyun alacak. Kütüphaneye eklenen yeni başlıklar arasında Midnight Fight Express, Tinykin ve Immortals Fenyx Rising bulunuyor. Ayrıca macera oyunu Immortality de ilk kez Game Pass'a sunulmuş olacak.

  Ağustos listesi dikkat çekici olsa da, Ağustos ayında kütüphaneden ayrılacak oyunları göz ardı etmemek lazım. Oldukça beğenilen Hades, Twelve Minutes ve NBA 2K22 gibi toplamda 10 oyun Game Pass'a veda edecek.

  https://shiftdelete.net/microsoft-kabul-etti-playstation-xboxa-fark-atti

  Ağustos ayının yeni oyunları Coffee Talk ile bugün dağıtılmaya başlıyor. En çok dikkat çeken yapımlardan Midnight Fight Express 23 Ağustos'ta, Immortals Fenyx Rising ise 30 Ağustos'ta oynanabilir olacak. Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek ikinci Ağustos oyun listesi şu şekilde:

  • Coffee Talk (Konsol, PC, Bulut) – Bugün
  • Midnight Fight Express (Konsol, PC, Bulut) – 23 Ağustos
  • Exapunks (PC) – 25 Ağustos
  • Opus: Echo of Starsong – Full Bloom Edition (Konsol, PC) – 25 Ağustos
  • Commandos 3 – HD Remaster (Konsol, PC, Bulut) – 30 Ağustos
  • Immortality (Xbox Series X/S, PC, Cloud) – 30 Ağustos
  • Immortals Fenyx Rising (Konsol, PC, Bulut) – 30 Ağustos
  • Tinykin (Konsol, PC) – 30 Ağustos

  Xbox Game Pass kütüphanesinden ayrılacak oyunlar ise şu şekilde:

  • Hades (Konsol, PC, Bulut)
  • Myst (Konsol, PC, Bulut)
  • NBA 2K22 (Konsol, Bulut)
  • Signs of the Sojourner (Konsol, PC, Bulut)
  • Spiritfarer (Konsol, PC, Bulut)
  • Twelve Minutes (Konsol, PC, Bulut)
  • Two Point Hospital (Konsol, PC, Bulut)
  • What Remains of Edith Finch (Konsol, PC, Bulut)
  • World War Z (Konsol, PC, Bulut)

  Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  Kaynak: Shiftdelete / Gamegar

  xbox Haberler

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bakmadan Geçme

  18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
  Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

  Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title