Haberler

Üçüncü şahıs modu Call of Duty Modern Warfare 2 ile geri dönüyor

Güncelleme:

Infinity Ward, Call of Duty Next sırasında serinin yeni oyunu Call of Duty Modern Warfare 2'deki yeni özellikleri açıkladı. Açıklamalar arasında dikkat çekici bir özellik ise üçüncü şahıs modu (Third Person Mode) Modern Warfare 2 ile seriye geri dönüyor.

Stüdyo, üçüncü şahıs modunu çok oyunculu modlarda isteğe bağlı olarak kullanılabileceğini açıkladı. Bu özelliğe Call of Duty Warzone 2.0'ın da dahil olacağı bildirildi.

Yayınlanan CODNext etkinliğinde Call of Duty Modern Warfare 2 ve Call of Duty Warzone 2.0 oyunlarına eklenecek üçüncü şahıs modu yayınlanacağı duyuruldu.

Modern Warfare 2 öncelikle birinci şahıs nişancı olacak olsa da, "çok oyunculu oynamak için yeni bir taktik yol" sunmak için tasarlanmış "üçüncü şahıs oynatma listeleri" olacak. Üçüncü şahıs bakış açısı, çok daha geniş bir görüş alanı ve böylece çevreniz hakkında daha iyi bir görüş sunar; bu, COD'un klasik çok oyunculu oyununda büyük bir değişiklik olabilecek bir şeydir.

Üçüncü şahıs modu Call of Duty Modern Warfare 2 ile geri dönüyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call of Duty Modern Warfare 2 Call of Duty Warzone Call Of Duty Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

Bakmadan Geçme

İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300 Berkant Göktan kimdir? Berkant Göktan hangi takımlarda oynadı, Galatasaray'da oynadı mı? #9917
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a tarihi çağrı: Televizyonda, yüz yüze konuşalım

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a tarihi çağrı: Televizyonda, yüz yüze konuşalım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title