Haberler

Ubisoft da diğer şirketler gibi E3 2023'e katılmayacak

Güncelleme:

Pandemi nedeniyle 2020, 2021 ve 2022'de canlı olarak düzenlenen E3 etkinliği, üç yıl aradan sonra ilk kez katılımlı olarak gerçekleştirilecek, ancak geçtiğimiz aylarda Sony, Microsoft ve Nintendo gibi büyük şirketlerin katılım gerçekleştirmeyeceği bildirilmişti.

UBISOFT, E3 2023'E KATILMAYACAK

"E3, yıllar boyunca sektörde unutulmaz anlar yaşattı" sözlerine yer veren Ubisoft sözcüsünün yabancı basına yaptığı açıklamada, "Başlangıçta resmi bir E3 etkinliğine sahip olmayı amaçlasak da, farklı bir yönde hareket etme kararı aldık ve 12 Haziran'da Los Angeles'ta bir Ubisoft Forward Live etkinliği düzenleyeceğiz. Çok yakında oyuncularımızla daha fazla ayrıntı paylaşmayı dört gözle bekliyoruz." dedi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Video oyun geliştiricilerinin E3 etkinliğine katılmak yerine kendi etkinliklerini düzenleyecekleri de bilinirken bunlardan biri de Ubisoft oldu.

Ubisoft da diğer şirketler gibi E3 2023'e katılmayacak

E3 NEDİR?

Electronic Entertainment Expo 2023 (E3 2023), video oyun endüstrisinden donanım üreticilerinin, yazılım geliştiricilerin ve yayıncıların yeni ve yaklaşmakta olan ürünleri sunacağı 27. E3 olacak.Entertainment Software Association (ESA) tarafından düzenlenen etkinlik, 13-16 Haziran 2023 tarihleri arasında Los Angeles Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

E3 2023, 2019'dan bu yana düzenlenen ilk yüz yüze E3 etkinliği olacak. 2020 ve 2022 etkinlikleri tamamen iptal edilirken, 2021 etkinliği dijital formatta gerçekleştirildi. PAX festivalleri, New York Comic Con ve Star Wars Celebration'ın yapımcılığını üstlenen ReedPOP, etkinliğin yapımcılığını üstlenecek.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Los Angeles Ubisoft Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title