Haberler

The Last of Us Part 1'in satışları diziden sonra yükselişe geçti

Güncelleme:

PlayStation oyuncularına özel olarak piyasaya sürülen The Last of Us oyununun geçtiğimiz haftalarda dizi uyarlamasının ilk bölümünün yayınlanmasıyla beraber The Last of Us Part 1'in PlayStation 5'teki satışları yüzde 238 artışa geçti.

The Last Of Us Part 1'in PlayStation 5 konsollarındaki Eylül 2022 lansmanından bu yana uzun süredir stabil giden satışlarını The Last of Us dizisi uçuşa geçirdi. The Last of Us dizisinin yayınlanmasıyla beraber oyun satışları yükselişe geçti.

THE LAST OF US PART 1 SATIŞLARI YÜKSELİŞE GEÇTİ

Haftanın en çok satış yapan oyunları arasında yer alan The Last of Us Part 1, yüzde 238'lik bir artışla en çok satan oyunlar listesinde yer aldı. Oyunun satışındaki artışı ise HBO'da yayınlanan The Last of Us dizisi desteklemektedir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PlayStation 3 için 2013 yılında yayınlanan The Last of Us'ın bir yıl sonra PlayStation 4 konsollarına özel olarak Remastered versiyonu yayınlandı. 8 yıllık aradan sonra ise The Last of Us Part 1, PlayStation 5 konsolu için çıkış yaptı.

The Last of Us Part 1'in satışları dizi lansmanından sonra yükselişe geçti

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

The Last of Us Part 1 The Last of Us The Last of Us Playstation Gamegar Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title