Haberler

The Callisto Protocol'e daha zor oyun modu ekleniyor

Güncelleme:

Optimizasyon sorunları nedeniyle lansmanında sorunlar yaşayan bilim kurgu hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol'e zoru seven oyuncular için Hardcore oyun modu ekleneceği bildirildi.

Jüpiter'in doğal uydularından biri olan Callisto'nun karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya çalıştığınız The Callisto Protocol'ün geliştiricisi Striking Distance Studios, Hardcore Mode'u tanıttı.

THE CALLISTO PROTOCOL'E HARDCORE OYUN MODU GELİYOR

"Adı tam da burada – Hardcore Mode sadece düz hardcore" şeklinde sözlerine başlayan Kreatif Direktör Ben Walker, "The Callisto Protocol'ü zorlu olacak şekilde tasarladık ve bu yeni modla, gerçekten acımasız oynayışın hayranlarına ustalaşmaları için yepyeni bir meydan okuma seviyesini sunuyoruz" sözlerine yer verdi.

The Callisto Protocol'e daha zor oyun modu ekleniyor

"Düşman düşüşlerinin sayısını önemli ölçüde azaltıyoruz, düşmanlara daha fazla saldırı gücü veriyoruz, yaratıkların mutasyona uğraması için gereken süreyi kısaltıyoruz ve kaynakları daha da sıkılaştırmak için Reforge'da eşyalara daha az yeniden satış değeri veriyoruz. Ayrıca CTP ücretlerini daha pahalı hale getirirken Stun Baton'un verdiği hasarı da azaltıyoruz."

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

"Ayrıca Hardcore Mode'da hayatta kalmak için gerekenlere sahip oyuncular için üç yeni başarı ekliyoruz. Ama sizi uyarmadığımızı söylemeyin."

STÜDYODAKİLER HARDCORE MODE'DA BİTİRDİ

Walker, "Oyunu test etmek için yüzlerce saat harcadık, bu yüzden stüdyodaki birçok insan oyunu Hardcore Mode'da yendi" diyor Walker, "ama yine de bazı karşılaşmalarda kendimi terlerken buldum. Özellikle iki kafalı. Oyun kumandamı henüz atmadım, ancak arada bir yaklaştım. Onu yenmek her zaman bir başarı gibi hissettiriyor." dedi.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

The Callisto Protocol Gamegar Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title