Haberler

Suicide Squad: Kill the Justice League bir kez daha ertelendi

Güncelleme:

Rocksteady'nin geliştirdiği aksiyon-macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, Bloomberg'in haberine göre 26 Mayıs 2023'teki çıkış tarihi ertelendi. Oyunun yeni çıkış tarihi ise henüz netleştirilmedi.

Rocksteady Studios'un geliştirip Warner Bros. Games'in yayıncılığını üstlendiği süper kahraman aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, Bloomberg'den Jason Schreier'in haberine göre yayıncı şirket, oyunun 26 Mayıs'taki lansman tarihini erteleme kararı aldı.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE ERTELENDİ

Gecikme bilgisi, konuyla ilgili doğrudan bilgiye sahip anonim bir kaynaktan geldiği bildirilirken, Suicide Squad: Kill the Justice League'in yeni çıkış tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bu karar, Suicide Squad: Kill the Justice League'in ilk erteleme kararı değil. Geçen yıl geliştirici ekip Rocksteady, oyunun 2022 lansmanını 2023 ilkbaharına ertelemişti. Mayıs 2023'teki lansmanı tekrardan ertelendi.

Oyun, Braniac'ın Metropolis'i işgalini durdurmakla görevlendirilen Suicide Squad'ın dört üyesi – Deadshot, Harley Quinn, King Shark ve Captain Boomerang – arasında seçim yapmanızı sağlayacak. Bu, Flash, Superman, Green Lantern, Wonder Woman ve Kevin Conroy'un Batman'i gibi Justice League'in sahiplenilmiş üyelerini de çıkarmayı içerir.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Bloomberg Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title