Haberler

Steam Deck'in Eylül ayında en çok oynanan 20 oyunu açıklandı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Valve'ın taşınabilir oyun konsolu Steam Deck'in Eylül ayında en çok oynanan 20 oyunu açıklandı. Eylül ayı boyunca Steam Deck'te en çok oynanan oyun Studios tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Baldur's Gate 3 oldu.

Her ay konsolunda en çok oynanan oyunları sıralayan Steam Deck, Eylül 2023'te oynanan en çok oyunları açıkladı. Bu sıralamalar bir ay boyunca saat bazında en çok oynanan oyunlardan oluşmaktadır. İşte, Steam Deck'te oynanan en çok oyunlar:

EYLÜL 2023 STEAM DECK'TE OYNANAN OYUNLAR

 1. Baldur's Gate 3
 2. Starfield
 3. Cyberpunk 2077
 4. Elden Ring
 5. Armored Core VI Fires of Rubicon
 6. Stardew Valley
 7. Sea of stars
 8. No Man's Sky
 9. Vampire Survivors
 10. Red Dead Redemption 2
 11. Grand Theft Auto V
 12. Dave the Diver
 13. The Bindling of Isaac: Rebirth
 14. Hogwarts Legacy
 15. Brotato
 16. Slay the Spire
 17. Fallout 4
 18. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
 19. Hades
 20. The Witcher 3: Wild Hunt

Steam Deck'in Eylül ayında en çok oynanan 20 oyunu açıklandı

STEAM DECK NEDİR?

Steam Deck, Valve Corporation tarafından geliştirilen bir taşınabilir oyun konsolu ve bilgisayarıdır. Steam Deck, kullanıcıların Steam kütüphanelerindeki oyunları taşınabilir bir cihaz üzerinde oynamalarına imkan tanır. Cihaz, birçok farklı PC oyununu çalıştır.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Deck Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title