Haberi Paylaş

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 28 Kasım – 4 Aralık 2022

Gamegar Haberleri

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 28 Kasım – 4 Aralık 2022

Steam'in 28 Kasım – 4 Aralık 2022 tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI – 4 ARALIK

  1. Steam Deck
  2. Warhammer 40,000: Darktide
  3. Call of Duty: Modern Warfare 2
  4. The Callisto Protocol Day One Edition
  5. The Callisto Protocol
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Cyberpunk 2077
  8. Need for Speed Unbound Palace Edition
  9. Valve Index VR Kit
  10. Call of Duty Modern Warfare 2 Vault Edition

Her hafta olduğu üzere bu hafta da Steam Deck listenin ilk sırasında yer aldı. Listenin ikinci sırasında ise geçen hafta dördüncü sırada yer alan Warhammer 40,000: Darktide, 30 Kasım'daki lansmanından sonra en çok satanlarda ikinci sıraya yükseldi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Modern Warfare 2, üçüncü sıraya düşerken The Callisto Protocol, dördüncü ve beşinci sırada yer aldı. Yeni piyasaya sürülen Need For Speed Unbound Palace Edition'ı sekizinci sıraya yerleşti.

Steam'de haftanın en çok satan oyunları açıklandı! 28 Kasım – 4 Aralık 2022

Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title