Haberi Paylaş

Steam'de haftanın en çok satan oyunlar açıklandı! 30 Ocak – 5 Şubat 2023

Gamegar Haberleri

Steam'de haftanın en çok satan oyunlar açıklandı! 30 Ocak – 5 Şubat 2023

Steam'in 30 Ocak – 5 Şubat 2023 tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI – 5 ŞUBAT 2023

  1. Hogwarts Legacy
  2. Steam Deck
  3. Dead Space
  4. Hogwarts Legacy
  5. Undisputed
  6. Hi-Fi RUSH
  7. Project Zomboid
  8. Dead Space
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Call of Duty Modern Warfare 2

Steam'de geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar arasında ilk sırada Hogwarts Legacy yer aldı. Steam Deck, haftalar sonra ilk sıradan ikinci sıraya gerilerken geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Dead Space ise iki farklı sürüm ile listede üçüncü ve sekizinci sırada yer aldı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Dördüncü sırada ise Hogwarts Legacy'nin farklı sürümü yer alırken 31 Ocak'ta piyasaya sürülen Undisputed beşinci sırada yer aldı. Tango Gameworks'ün geliştirdiği Hi-Fi Rush, altıncı sıraya yükselirken Red Dead Redemption 2 dokuzuncu, COD Modern Warfare 2 ise onuncu sırada yer aldı.

Steam'de haftanın en çok satan oyunlar açıklandı! 30 Ocak – 5 Şubat 2023

Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Steam Deck Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title