Haberi Paylaş
Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu açıklandı! 12 – 18 Eylül 2022

Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu açıklandı! 12 – 18 Eylül 2022

Gamegar Haberleri

Steam'in 12 – 18 Eylül tarihleri arasında en çok satan oyunları açıklandı. En çok satanın açıklandığı listede ilk 10'da oyunlar ve donanımlar yer aldı. Kimi oyunlar yükselirken, kimi oyunlar listede geriledi. Bazıları ise listede sırasını korumaya devam etti. İşte Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu.

Steam veri tabanından oyun ve donanım bilgileri elde etmek için üçüncü parti kişiler tarafından oluşturulan SteamDB sitesinin verilerine göre haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Listenin ilk 10 sırası geçen hafta ile hemen hemen aynı. Peki, Steam'de haftanın en çok satan oyunları neler? İşte detaylar…

STEAM'DE HAFTANIN EN ÇOK SATAN OYUNLARI – 18 EYLÜL

  1. Steam Deck
  2. Cyberpunk 2077
  3. Call of Duty Modern Warfare 2
  4. Call of Duty Modern Warfare 2
  5. NBA 2K23
  6. God of War
  7. Metal: Hellsinger
  8. Horizon Zero Dawn Complete Edition
  9. Days Gone
  10. Marvel's Spider-Man Remastered

Geçtiğimiz hafta Steam'de en çok satan oyunlarda ilk sırada her zamanki gibi Steam Deck yer aldı. Hemen arkasında ise geçtiğimiz günlerde yeni DLC'si duyurulan Cyberpunk 2077 yer aldı. Call of Duty Modern Warfare 2, Steam'de en çok satan oyunlarda üçüncü ve dördüncü sırayı kapattı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PlayStation oyunlarının Steam'de indirime girmesinin ardından ise 4 adet PlayStation oyunu listede yer aldı. God of War, Horizon Zero Dawn Complete Edition, Days Gone, Marvel's Spider-Man Remastered listede yer alan dört PlayStation oyunu oldu.

Steam'de haftanın en çok satan 10 oyunu açıklandı! 12 – 18 Eylül 2022

Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title