Sons of the Forest sistem gereksinimleri neler? Sons of the forest kaç GB? - Haberler
Haberi Paylaş

Sons of the Forest sistem gereksinimleri neler? Sons of the forest kaç GB?

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Sons of the Forest sistem gereksinimleri neler? Sons of the forest kaç GB?

Forest'ın devam oyunu olan Sons of the Forest'ın sistem gereksinimleri neler? Sons of the Forest kaç GB? Sons of the Forest konsola çıkacak mı? Detayları haberimizde…

Aksiyon, korku ve hayatta kalma oyunu olan Sons Of The Forest'tan geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman yayınlandı ve oyunun çıkış tarihinin ertelendiği açıklanmıştı.

Geliştirici ekip Endnight Games'in 2014 yılında piyasaya sürdüğü The Forest'ın ikinci oyunu Sons Of The Forest'ın çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı ve Sons of the Forest sadece PC için çıkış yapacak. Peki Sons of the Forest'ın sistem gereksinimleri neler? Sons of the Forest kaç GB? İşte detaylar…

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  • İşlemci: Intel Core i3-2120
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7

  • İşlemci: Intel Core i5-4460
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • RAM: 16 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Sons of the Forest'ı oynayabilmeniz için temel kurulum dahil minimum 15 GB boş alan gerekmektedir.

Uzak bir adada kayıp bir milyarderi bulmak için gönderildiğinizde, kendinizi yamyamların istila ettiği bir cehennem manzarasında bulursunuz. Bu korkunç yeni açık dünya hayatta kalma korku simülatöründe tek başına veya arkadaşlarınızla hayatta kalmak için üretin, inşa edin ve mücadele edin.

BİR HAYATTA KALMA KORKU SİMÜLATÖRÜ

Dünyayı istediğiniz gibi ele almak için tam özgürlüğü yaşayın. Ne yapacağınıza, nereye gideceğinize ve en iyi nasıl hayatta kalacağınıza siz karar verirsiniz. NPC'nin size havlama emirleri veya yapmak istemediğiniz görevleri vermeleri yoktur. Emirleri siz verirsiniz, sonra ne olacağını siz seçersiniz.

ŞEYTANLARLA SAVAŞIN

Hiçbir yerin güvenli olmadığı bir dünyaya girin ve bazıları neredeyse insan gibi olan ve diğerleri daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir dizi mutasyona uğramış yaratığa karşı savaşın. Tabancalar, baltalar, sersemletici coplar ve daha fazlasıyla donanmış olarak, kendinizi ve önemsediklerinizi koruyun.

İNŞA ET VE ZANAAT

Her etkileşimi hissedin; Ateş yakmak için çubukları kırın. Pencereleri ve zeminleri kesmek için bir balta kullanın. Küçük bir kabin veya deniz kenarında bir bileşik inşa edin, seçim sizin.

DEĞİŞEN MEVSİMLER

İlkbahar ve yaz aylarında doğrudan akarsulardan taze somon toplayın. Soğuk kış ayları için et toplayın ve saklayın. Bu adada yalnız değilsiniz, bu yüzden kış mevsiminde ve yiyecek ve kaynaklar kıtlaştıkça, yemek arayan tek kişi siz olmayacaksınız.

CO-OP OYNANIŞ

Tek başına veya arkadaşlarınla hayatta kal. Öğeleri paylaşın ve savunma oluşturmak için birlikte çalışın. Yerin üstünü ve altını keşfetmek için yedek getirin.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

sistem gereksinimleri sistem gereksinimleri Sons of the Forest Sons of the Forest Discord Rehber Intel Gamegar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title