Haberler

Smelogs Playground, Steam ve Epic Games'te çıkış yapacak

Güncelleme:

Oyuncuların çok daha pürüzsüz ve akıcı bir deneyim yaşamasını sağlamak için birden fazla yeni özellik ve yaşam kalitesi eklemeleriyle canlı bir deneyim sunan Smelogs Playground, öğrenmesi kolay, ustalaşması için ödüllendirici yeni bir strateji oyunudur.

Steam ve Epic Games'te piyasaya sürülmeye hazırlanan gerçek zamanlı strateji oyunu Smelogs Playground'ın kurucusu ve tasarımcısı Füglister, "oynaması zor yapıları nedeniyle oyunculardan yeterli ilgiyi görmüyor" dedi.

Nifty Productions'ın Kurucusu ve Oyun Tasarımcısı Simon Füglister, "Uzun süredir, RTS (Real-Time Strategy) pazarının aç kaldığını düşündük; strateji oyunları, oynaması zor yapıları nedeniyle oyunculardan yeterli ilgiyi görmüyor. RTS oyunlarına değer veriyoruz ve insanlara istediklerini sunmak istedik! Kolayca erişilebilir ve oynanabilir, aynı zamanda benzersiz özellikler sunan yeni bir strateji oyunu." sözlerine yer verdi.

Smelgos Playground'un temel özellikleri:

  • Oynanışa ve oyunun estetiğine daha fazla dinamizm katan hacimsel savaş sisi. Oyuncuların maça başlamadan önce stratejilerini belirlemelerine yardımcı olan
  • Sığınak inşa etme onlara birimlerini ve binalarını daha stratejik bir şekilde kurmaları için yeterli zamanı verir.
  • Dinamik Teknoloji Ağacı, birimleri değiştirmek ve yandan seviyelendirmek için harika, dinamik bir yol sağlar. Oyun tarzınızı maç içinde meydana gelen değişikliklere uyacak şekilde hızla uyarlayın!
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Epic Games Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

Bakmadan Geçme

Galatasaray Şampiyonluk gecesi ücretsiz mi, GS GALA girişler serbest mi ? #9917 #128250 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 27 Mayıs Pazartesi 2024? #128250 Survivor iletişim oyununu kim kazandı, kaç kaç bitti, ödül ne? 27 Mayıs 2024 Pazartesi Survivor iletişim ödülünü kazanan hangi takım oldu? #128250 27-28 Mayıs hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Survivor kim kazandı? 28 Mayıs Pazartesi Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #128250 Survivor CANLI izle! 27 Mayıs Pazartesi TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Kızıl Goncalar yeni bölüm yok mu, yeni bölüm bu hafta yok mu? #128250 27-28 Mayıs Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Yalan konusu ne, oyuncuları kim? (Kanal D)? Yalan uyarlama mı, yaşanmış hikaye mi (Kanal D)? #128250 Yalan canlı izle! 28 Mayıs Kanal D Yalan 1. bölüm canlı izle! Yalan son bölümde neler oldu? Kanal D canlı izle! İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 28 Mayıs Salı İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! 28 Mayıs Salı yarın okullar tatil mi, okul yok mu? İstanbul, İzmir, Ankara okullar tatil mi? Indiana Pacers Boston Celtics NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 27 Mayıs Basketbol NBA CANLI İZLE! #127936
Kolanın peşinden cipse de yüzde 25 zam! 1 Haziran'dan itibaren geçerli olacak

Kolanın peşinden cipse de yüzde 25 zam! 1 Haziran'dan itibaren geçerli olacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title