Haberi Paylaş
Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak?

Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak?

Gamegar Haberleri

Capcom'ın geliştiriciliğini ve yayıncılığını yaptığı Resident Evil 4 Remake'in çıkış tarihi açıklandı. Sevilen korku oyunu serisi Resident Evil'ın dördüncü oyunun yeniden yapımı olan Resident Evil 4 Remake'in ne zaman çıkacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak? Detayları haberimizde…

Resident Evil 4'ün 2005 yılındaki lansmanından 18 yıl sonra Remake'i piyasaya sürüleceği açıklandı. Son teknoloji ile hayatta kalma korku oyununu 2023 için tekrardan tasarlanan Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak? İşte detaylar…

RESIDENT EVIL 4 REMAKE NE ZAMAN ÇIKACAK?

Resident Evil 4 Remake, 24 Mart 2023 tarihinde Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S için çıkış yapacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

RESIDENT EVIL KONUSU

Raccoon City'deki biyolojik felaketin üzerinden altı yıl geçti. Olaydan kurtulanlardan biri olan Ajan Leon S. Kennedy, başkanın kaçırılmış kızını kurtarmaya gönderildi. Leon, kızın izini uzak bir Avrupa köyüne kadar takip etti. Buradaki yerlilerde korkunç derecede yanlış giden bir şeyler var ve yaşam, ölüm, dehşet ve arınmanın bir araya geldiği bu cesur kurtarma ve korku hikayesinde perdeler açılıyor.

Modernleştirilmiş oynanış, yeniden yapılandırılmış bir hikaye ve son derece detaylı grafikleri ile Resident Evil 4, endüstrinin mihenk taşlarından birinin yeniden doğmasını sağlıyor.

Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak?

Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak?

Resident Evil 4 Remake Playstation Steam xbox Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title