Haberler

Resident Evil 1 ve Code Veronice hayran remake çalışması iptal edildi

Güncelleme:

Yıllardır geliştirme aşamasında olan ve halka açık bir şekilde yayınlanan demolardan sonra geliştirici şirket Capcom, Resident Evil 1 ve Code Veronica fan remake çalışmalarını iptal etti.

Capcom'ın sevilen korku oyunu serisi Resident Evil'ın hayranları, hem Resident Evil 2 hem de Resident Evil 3'ün klasik oyunları tekrardan geliştirerek yeniden piyasaya sürmelerinin ardından kolları Resident Evil 4 Remake için sıvadılar.

RESIDENT EVIL 1 VE CODE VERONICA FAN REMAKE İPTAL EDİLDİ

Serinin hayranları yıllardır hem orijinal Resident Evil hem de Code Veronica'nın yeniden yapım çalışmalarının başlaması için büyük ses getirdiler, ancak Capcom elini taşın altına koymayınca hayranlar koymaya karar verdi.

Code Veronica ve Resident Evil 1 remake çalışmalarına bağlı Twitter hesabı, Resident Evil 2'nin remake yapımının yayınlanmasından kısa bir süre önce oluşturulmasıyla 2019'a kadar uzanan bir tarihe sahipti. Resident Evil 2 Remake, Capcom'un bir dizi klasiğini modern çağa nasıl getirdiği konusunda hayranların öfkelendiği bir oyun oldu.

Resident Evil 1 ve Code Veronica'nın yeniden yapımları için uğraşan hayran ekibi, Twitter hesaplarından yaptığı paylaşımda, Code Veronica ve Resident Evil 1 fan remake çalışmalarının Capcom tarafından iptal edildiği açıklandı.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Resident Evil 4 Remake Capcom Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title