Haberler

PlayStation'ın State of Play etkinliği 24 Şubat'ta geliyor

Güncelleme:

PlayStation 5 yapımcısı Sony, Salı günü yaptığı açıklamada, bir sonraki State of Play canlı yayınının 24 Şubat Cuma günü saat 00.00'da yayınlanacağı açıklandı. State of Play etkinliğinde Suicice Squad: Kill the Justice League ve PlayStation VR2'ye dair gösterimler bulunacak.

Sony'nin PlayStation'a çıkış yapması beklenen oyunlarına dair bilgiler paylaştığı canlı yayın etkinliği State of Play'in bir sonraki tarihi belli oldu. PlayStation Blog'da yapılan paylaşımda State of Play'in Central European Time'a (CET) göre 22.00'de, Türkiye saatine göre ise 2 saat farkla 00.00'da yapılacağı bildirildi.

STATE OF PLAY ETKİNLİĞİ GELİYOR

Sony, Rocksteady Studios'un Suicide Squad: Kill the Justice League'in sunumunu 15 dakikalık "oyun detayları ve güncellemeleri" ile manşet olacağını söyledi. Şubat Ayı Oyun Durumu, üçüncü taraf stüdyolardan "beklenen oyunlar" hakkında bilgilerin yanı sıra bu yılın ilerleyen zamanlarında çıkması beklenen beş PlayStation VR 2 oyununa bir göz atacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PlayStation 5'in 2023'e özel serisi, Square Enix'in Final Fantasy 7 Rebirth ve Final Fantasy 16 gibi ufukta merakla beklenen birkaç oyuna sahip. Ayrıca, 2018'deki Spider-Man'in devamı olan Insomniac Games'in Spider-Man 2'si, geçen yılın sonlarında 2023 sonbaharında çıkacağı açıklanmıştı. Insomniac ayrıca Marvel Comics karakterine dayanan bir Wolverine oyunu geliştiriyor ve stüdyo henüz bunu göstermedi.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

State of Play Playstation Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title