Haberler

Overwatch 2 kahramanlarının kilidini açmak için Battle Pass gerekecek

Gamegar Haberleri

Overwatch 2'nin geliştiricisi Blizzard Entertainment, nişancı oyunundaki yeni kahramanlarına kolay erişim devri kapanıyor. Artık kahramanları elde edebilmek için Battle Pass tamamlamanız gerektiği açıklandı.

Blizzard'ın geçtiğimiz haftalarda yanlışlıkla Overwatch 2'deki kahramanların kilidini açmak için Battle Pass'e ihtiyaç duyulduğunu açıkladı. Daha sonra kaldırılan gönderi, hayranların Overwatch 2'nin para kazanma modeliyle ilgili endişelerini dile getirmelerine neden oldu.

Overwatch ticari lideri ve başkan yardımcısı Jon Spector, kahramanalrın kilidini ücretsiz olarak açabileceklerini doğruladı, ancak oyuncuların bunları Battle Pass aracılığıyla kazanmaları gerektiğini açıkladı.

Kahramanları elde etmek için para harcamanıza gerek kalmayacak, ancak kilitlerini açmak için Battle Pass görevlerini yerine getirmeniz gerekecektir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bununla birlikte, Blizzard'ın orijinal gönderisi, Overwatch 2'nin Battle Pass seviyelerini satın alan kullanıcıların görevleri yerine getirmeden de ücretli olarak kahramanları elde edebileceklerini öne sürdü.

Çok oyunculu nişancı oyunu Overwatch 2, 4 Ekim'de piyasaya sürüleceği için oyuncuların oyuna el atmalarına bir aydan az bir süre kaldı. Overwatch 2, geçen yıl boyunca birkaç halka açık beta düzenledi ve geçtiğimiz aylarda Twitch yayınlarında rekor kırdı.

 1. Sojourn
 2. Echo
 3. Sigma
 4. Bapiste
 5. Ashe
 6. Wrecking Ball
 7. Brigitte
 8. Moira
 9. Doomfist
 10. Orisa
 11. Sombra

 1. New Queen Street
 2. Midtown
 3. Colosseo
 4. Circuit Royal
 5. Malevento
 6. Kanezaka
 7. Havana
 8. Paris
 9. Busan
 10. Petra
 11. Rialto
 12. Blizzard World
 13. Junkertown
 14. Chateau Guillard
 15. Osais
 16. Eichenwalde

Overwatch 2 Blizzard Gamegar Haberler

title