Haberler

Nintendo'nun özel oyunu Molly Medusa'nın PC versiyonu çıkış yapacak

Güncelleme:

Nintendo Switch'e özel olan Molly Medusa: Queen of Spit , bu yılın ilerleyen zamanlarında bir PC oyunu olarak Steam'e adım atıyor. Oyun, yerçekimi bükme temalı bir 3D macera oyunudur.

Nintendo özel oyunu Molly Medusa, PC versiyonunu alıyor. İki ay boyunca Nintendo Switch'e özel olan Molly Medusa: Queen of Spit, bu yılın ilerleyen zamanlarında bir PC oyunu olarak Steam'e adım atıyor. Molly Medusa, herkesin taşa dönüştüğü yerçekimi bükme temalı bir 3D macera oyunudur.

Beş dev tapınak, karmaşık bir şekilde bağlantılı geçitler ve metroidvania tarzı seviye tasarımı sunar, burada "yerel yerçekimi" herhangi bir yüzeyin bir zemin olabileceği anlamına gelir."Switch versiyonuyla başladık," diyor tek başına oyun geliştiricisi Niklas Hallin, "sadece eğlencesine! Oyunun hayatına konsollarda başlamasına izin verin ve daha sonra PC'ye taşıyın.

İki lansman arasındaki süre zarfında, YouTube ve benzeri platformlarda oyunu oynayan birçok insan gördüm ve dikkatli notlar aldım" diyor Niklas ve devam ediyor: "Bu yüzden PC versiyonu 'kamera modifiye edilebilirliği' ile geliyor, yani kullanıcı tarafından biraz metin dosyası aracılığıyla (ne kadar yakınlaştırıldığı ve ne kadar hızlı hareket ettiği gibi) bazı kamera ayarları düzenlenebilir. Kamera mesafesini %120 artırmak kötü değil!"

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Nintendo Steam Gamegar Teknoloji Haberler

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title