Haberler

Medieval Dynasty'ye co-op modu geliyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

Geliştirici Render Cube ve yayıncı Toplitz Productions, Medieval Dynasty için merakla beklenen co-op oyun modu için yeni bir içeriden bilgi videosu yayınladı. Videoda, 7 Aralık'ta Steam'deki tatil sezonu için ve mevcut gen konsol oyuncuları ve diğer PC platformları için 2024'te başlayacak olan ücretsiz güncellemeye gelen özellikler hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Medieval Dynasty'nin yeni ortak haritası The Oxbow, oyunun çıkışından bu yana oyuna eklenen en büyük ve en heyecan verici içerik güncellemelerinden biri ve aynı zamanda yeni gizemli karakterler, yeni görevler ve bir karakter özelleştirme modu ekliyor. Medieval Dynasty'nin hem Co-Op hem de solo oyuncuları yeni görevlere katılabilir ve yeni toprakların sakinleriyle tanışabilir.

MEDIEVAL DYNASTY'YE COOP MODU GELİYOR

Orta Çağ'da hayatta kalma rol yapma oyunu Medieval Dynasty'ye merakla beklenen co-op modu sonunda geliyor. Geliştirici ekibin yayınladığı duyuruyla 7 Aralık'ta ve 2024'ün birinci ve ikinci çeyreğinde Steam'de çıkış yapacak.

OYUN HAKKINDA

Orta Çağın başlarında Avrupa... Soylular ve rahiplerin hüküm sürdüğü ve uluslar arasındaki ticaret ile refahın yanı sıra kıskançlığın, güvensizliğin ve aç gözlülüğün geldiği zamanlar... Askeri çatışmalar her yerde görülüyor ve tüm kıtalar değişiyor.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title