NFT'lerini piyasaya süren Konami'den rekor satış! En pahalı eseri 328 bin dolardan alıcı buldu - Haberler
Haberi Paylaş

NFT'lerini piyasaya süren Konami'den rekor satış! En pahalı eseri 328 bin dolardan alıcı buldu

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
NFT'lerini piyasaya süren Konami'den rekor satış! En pahalı eseri 328 bin dolardan alıcı buldu

Japonya merkezli video oyun geliştiricisi Konami tarafından piyasaya sürülen Castlevania adlı oyunun 35. yılına özel NFT'leri, yüz binlerce dolara satılıyor. Konami, son bir haftalık satıştan 150 bin dolardan fazla gelir elde etti. Öte yandan Konami'nin en pahalı eseri ise 100 Ethereum yani 328 bin dolar değerinde.

Konami Memorial NFT koleksiyonunda Castlevania serisinden NFT olarak satılan sanat eserleri ve video klipler yer alıyor. Satılan NFT eserlerine sadece bir kişi sahip olabiliyor. Bu nedenle bir NFT'ye yüz binlerce dolar ödeniyor.

EN PAHALI ESER 328 BİN DOLARA SATILDI

Japon video oyunu geliştiricisi Konami'nin satışa sunduğu Konami Memorial NFT koleksiyonunda satılan en pahalı NFT, 100 Ethereum yani 328 bin dolar değerinde. Konami, satışını yaptığı NFT koleksiyonundan ise toplamda milyonlarca dolar kazandı.

Japon video oyunu NFT'leri yüz binlerce dolardan alıcı buluyor

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

157 BİN DOLARDAN FAZLA GELİR ELDE ETTİ

Açık artırmaya ev sahipliği yapan market OpenSea, internet sitesindeki her satıştan %2,5 komisyon alıyor. Konami satışını gerçekleştirdiği son bir haftalık açık artırmada ise 157 bin dolardan fazla gelir elde etti. Müzayede başarısından sonra, Konami'nin ticaret yapmak için daha fazla NFT eseri ile geri dönmesi düşünülüyor.

Japon video oyunu NFT'leri yüz binlerce dolardan alıcı buluyor

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Konami, NFT, Gamegar, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title