Haberler

Hogwarts Legacy kırıldı mı? Hogwarts Legacy cracklendi mi?

Güncelleme:

Avalanche Software tarafından geliştirilip Warner Bros. Games tarafından yayınlanan açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin piyasaya sürülmesinin ardından oyuncular, "Hogwarts Legacy kırıldı mı?" şeklinde araştırmalar yapıyor. Peki, Hogwarts Legacy kırıldı mı? Hogwarts Legacy cracklendi mi? Hogwarts Legacy indirime girer mi? Detayları haberimizde…

Enflasyondaki artışın oyunları da etkilemesiyle beraber dolar kuru ile satış yapan Steam ve Epic Games gibi dijital video oyun dağıtımcılarında fiyat artışları yaşanıyor. Hogwarts Legacy'nin ise 700 TL ile piyasaya sürülmesiyle beraber oyunu korsan oynamak isteyen oyuncular, "Hogwarts Legacy kırıldı mı?" şeklinde araştırmalar yapıyor. Peki, Hogwarts Legacy kırıldı mı? Hogwarts Legacy ne zaman kırılacak? Hogwarts Legacy cracklendi mi? Hogwarts Legacy indirime girer mi? İşte detaylar…

HOGWARTS LEGACY KIRILDI MI?

Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin güvenlik yazılımı Denuvo ile korunmaktadır. Ünlü Hacker Empress'e göre ise Hogwarts Legacy kırıldı.

Hogwarts Legacy kırıldı mı?

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

HOGWARTS LEGACY İNDİRİME GİRER Mİ?

Avalanche Software'in geliştirdiği Hogwarts Legacy, 10 Şubat'ta piyasaya sürüldü. Yeni piyasaya sürülmesiyle beraber oyunun Steam yaz indirimlerine kadar indirime girmemesi bekleniyor.

OYUNLARI KORSAN OYNAMAK GÜVENLİ Mİ?

Oyunları satın almak yerine korsan olarak indirmek güvenli değildir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz oyun dosyalarının içerisinde korsan yazılımlar bulunabilir ve bilgisayarınızdaki tüm dosyalara erişerek bilgileriniz ele geçirilebilir.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Epic Games Steam Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

29 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 29 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! LA Clippers LA Lakers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Denver Nuggets Sacramento NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray Luka Modric'i mi alacak? Modric geliyor mu? Saadet Partisi Bartın belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Bartın adayı belli oldu mu? Saadet Partisi Samsun belediye başkan adayı kim? 2024 Saadet Partisi Samsun adayı belli oldu mu? TİP Kahramanmaraş adayı kim? 2024 Türkiye İşçi Partisi Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı kimdir? TİP İzmir adayı kim? 2024 Türkiye İşçi Partisi İzmir Belediye Başkan adayı kimdir? TİP İstanbul adayı kim? 2024 Türkiye İşçi Partisi İstanbul Belediye Başkan adayı kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title