Haberi Paylaş

Hogwarts Legacy kırıldı mı? Hogwarts Legacy cracklendi mi?

Gamegar Haberleri

Hogwarts Legacy kırıldı mı? Hogwarts Legacy cracklendi mi?

Avalanche Software tarafından geliştirilip Warner Bros. Games tarafından yayınlanan açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin piyasaya sürülmesinin ardından oyuncular, "Hogwarts Legacy kırıldı mı?" şeklinde araştırmalar yapıyor. Peki, Hogwarts Legacy kırıldı mı? Hogwarts Legacy cracklendi mi? Hogwarts Legacy indirime girer mi? Detayları haberimizde…

Enflasyondaki artışın oyunları da etkilemesiyle beraber dolar kuru ile satış yapan Steam ve Epic Games gibi dijital video oyun dağıtımcılarında fiyat artışları yaşanıyor. Hogwarts Legacy'nin ise 700 TL ile piyasaya sürülmesiyle beraber oyunu korsan oynamak isteyen oyuncular, "Hogwarts Legacy kırıldı mı?" şeklinde araştırmalar yapıyor. Peki, Hogwarts Legacy kırıldı mı? Hogwarts Legacy ne zaman kırılacak? Hogwarts Legacy cracklendi mi? Hogwarts Legacy indirime girer mi? İşte detaylar…

Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin güvenlik yazılımı Denuvo ile korunmaktadır. Ünlü Hacker Empress'e göre ise Hogwarts Legacy kırıldı.

Hogwarts Legacy kırıldı mı?

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Avalanche Software'in geliştirdiği Hogwarts Legacy, 10 Şubat'ta piyasaya sürüldü. Yeni piyasaya sürülmesiyle beraber oyunun Steam yaz indirimlerine kadar indirime girmemesi bekleniyor.

Oyunları satın almak yerine korsan olarak indirmek güvenli değildir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz oyun dosyalarının içerisinde korsan yazılımlar bulunabilir ve bilgisayarınızdaki tüm dosyalara erişerek bilgileriniz ele geçirilebilir.

Hogwarts Legacy Epic Games Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title