Haberler

Hogwarts Legacy kaç saat sürüyor? Hikayesi kaç saat?

Güncelleme:

Harry Potter evreninde geçen tek oyunculu büyücülük oyunu Hogwarts Legacy'nin PC ve konsollarda piyasaya sürülmesinin ardından oyunun hikayesinin kaç saat sürdüğü merak edilen konular arasında yer aldı. Peki, Hogwarts Legacy kaç saat sürüyor? Hogwarts Legacy hikayesi kaç saat? Hogwarts Legacy kaç saatte bitiyor? Detayları haberimizde…

1800'li yıllarda Hogwarts'ta büyücüler ile açık dünya macerasını keşfedeceğiniz Hogwarts Legacy'nin kaç saat sürdüğü oyuncular tarafından araştırılıyor. Peki, Hogwarts Legacy kaç saat sürüyor? Hogwarts Legacy hikayesi kaç saat? Hogwarts Legacy kaç saatte bitiyor? İşte detaylar…

HOGWARTS LEGACY KAÇ SAAT SÜRÜYOR?

Hogwarts Legacy'nin hikayesi ana görevler ve ekstralar dahil olarak ortalama 36 saat sürmektedir. Oyunda speedrun yapmak isteyen oyuncuların 26 saatte bitirdiği, evrenin atmosferini yaşayan kullanıcıların ise 46 saatte bitirdiği bildirildi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Hogwarts Legacy, geniş, açık bir dünyada geçiyor ve büyüleri öğrenmenin yanı sıra, bulmaca kapılarını çözeceksin ve Merlin Denemeleri ile mücadele edin - ya da belki de sadece ana hikayeyi olabildiğince çabuk sürmekle ilgileniyorsunuzdur. Oyun tarzınız ne olursa olsun, Hogwarts Legacy, 36 saatte bitmektedir.

Hogwarts Legacy kaç saat sürüyor? Hikayesi kaç saat?

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Gamegar Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title