Haberler

Hogwarts Legacy için çok oyunculu mod geliştiriliyor

Güncelleme:

Tek oyunculu Skyrim ve Fallout 4 gibi Bethesda oyunlarına çok oyunculu mod geliştiren ekip Skyrim Together, Avalanche Software'in açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy için çok oyunculu mod geliştiriyorlar.

HOGWARTS LEGACY ÇOK OYUNCULU MOD GELİŞTİRİLİYOR

The Together Team adlı YouTube kanalında yayınlanan videoda Hogwarts Legacy'nin çok oyunculu modu HogWarp için test aşamalarını gösteren video yayınlandı. Geliştirilen modun prototipini takipçileriyle paylaşan mod geliştirici ekibi, Hogwarts'tı arkadaşlarınızla beraber keşfetmenizi hedefliyor.

HOGWARP ERKEN ERİŞİMDE

HogWarp modu henüz erken erişimde olduğu için yalnızca Patreon üzerinden satın alınarak oynanabiliyor. Minimum 10 euro bağışta bulunan Patreon üyelerine Hogwarts Legacy'nin çok oyunculu modu HogWarp'a erken erişim imkanı sağlıyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Mod yapımcısı Yamashi, "Amacımız, karakteri oyuncunun görünümü, animasyonları ve NPC'leri spawnlamak gibi temelleri nasıl yapacağımızı bulmak" dedi. "Kendimiz çok oyunculu özel bir içerik oluşturmayacağız, insanların vanilya oyununun tadını çıkarabilmeleri ve belki de daha sonra kendilerini genişletebilmeleri için istikrarlı bir çerçeve sağlamak istiyoruz."

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Epic Games Steam Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title