Rusya'da yarım milyon TL değerindeki ekran kartı vurgunu - Haberler
Haberi Paylaş

Rusya'da yarım milyon TL değerindeki ekran kartı vurgunu

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:

Rusya'da yüz binlerce TL değerinde ekran kartı vurgunu yapıldı. Rus perakende şirketi Wildberries'in depo çalışanları tarafından şirketin deposundan 20 adet son model ekran kartı çalındı. Çalınan ekran kartlarının değerinin ise yarım milyon TL değerinde olduğu biliniyor.

Wildberries adlı bir Rus perakende şirketinde çalışan üç işçinin depodan yaklaşık 20 adet NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti ekran kartı çaldığı bildirildi. Ekran kartlarını depodan sorunsuz bir şekilde çalan üç çalışan, çaldıklarını satmaya çalışırken suçüstü yakalandı.

563 BİN TL DEĞERİNDEKİ EKRAN KARTLARINI ÇALDILAR

Soygun videosu Rus sosyal medya sitesi VK'da bir milyon izlenmeye ulaştı. Depo çalışanı üniformaları giymiş iki kişinin, ekran kartlarıyla dolu karton kutuları merdiven boşluğuna sakladığı görüntülendi. Daha sonra merdiven boşluğuna koydukları 563 bin TL değerindeki ekran kartlarını dışarıda bekleyen üçüncü bir kişiye vererek olay yerinden hızla uzaklaştılar.

Hırsızlar Rusya'nın en büyük perakende deposuna dadandı! Şirketi yarım milyon TL'lik zarara uğrattılar

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

HIRSIZLAR SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Hırsızlar, Wilberries deposundan çaldıkları yarım milyon TL değerindeki ekran kartlarını bölgedeki dükkânlara satmaya çalışırken suçüstü yakalandı. Ekran kartlarını değerinin altında satmaya çalışan hırsızlardan şüphelenen dükkân sahibi, durumu polise ihbar etmesi üzerine hırsızlar olay yerine gelen polisler tarafından gözaltına alındı.

Hırsızlar Rusya'nın en büyük perakende deposuna dadandı! Şirketi yarım milyon TL'lik zarara uğrattılar

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Nvidia Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Omurilik Sarmsağı :

3bin dolarlık 10 ekran kartı çalmış. TL olarak çok gözüktüğüne bakmayın. Şu haberleri artık lira cinsinden sunmayın. Yakında yarım milyona telefon almaya başlayacağız. Haberinizin ömrü kısalıyor.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title