Haberler

  GTA Trilogy Remaster Bir Kez Daha Sızdı

  Güncelleme:

  Üç Grand Theft Auto oyununun yenilemiş versiyonları GTA Trilogy Remaster bu kez Rockstar Launcher'da sızdı.

  Üç Grand Theft Auto oyununun yenilemiş versiyonları GTA Trilogy Remaster bu kez Rockstar Launcher'da sızdı.

  GTAForums'da yer alan paylaşıma göre, 5 Ekim'de Rockstar Launcher için yayınlanan güncellemenin kodlarında Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın Unreal Engine ile hazırlanmış versiyonları yer alıyor.

  Buna ek olarak, üç oyunun remaster sürümü için başarım ikonlarının da sızdırıldığı, bu ikonlardan yola çıkarak oyunların remaster sürümlerinde ek içeriklerin yer alabileceği belirtiliyor.

  GTA Trilogy Remaster ile ilgili daha önceden de çeşitli söylentiler ortaya atılmıştı. Ağustos ayında Kotaku, söz konusu üç GTA oyununu remaster sürümlerinin geliştirme sürecinin son aşamalarında olduğunu öne sürmüştü. Bu oyunların Unreal Engine 4 ile hazırlandığı, "eski ve yeni grafiklerin karışımı" bir görselliğe sahip olacağı iddia edilmişti. GTA Trilogy Remaster'ın Take-Two'nun 2020'nin Ekim ayında satın aldığı Ruffian Games tarafından (şimdiki adıyla Rockstar Dundee) geliştirildiği belirtilmişti.

  Geçtiğimiz eylül ayında ise Güney Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi tarafından Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition adlı bir oyunun değerlendirmeye alındığı ortaya çıkmıştı. Kotaku bu gelişmenin ardından Rockstar'ın üç adet remastered GTA oyununu bu yılın kasım ayında piyasaya sürmeyi hedeflediğini iddia etmişti. Bu iddiaya göre, GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas'ın remaster sürümleri PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch, PC, Stadia ve mobil platformlar için farklı zamanlarda çıkacak.

  Rockstar Games ayrıca Grand Theft Auto V'in PS5 ve Xbox Series X|S versiyonları üzerinde de çalışıyor. Bu oyun bu kasımda çıkacaktı fakat 2022'nin Mart ayına ertelendi.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Münir Karaloğlu Haberler

  LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

  LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

  Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

  Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

  'Kadını camdan atıyorlar' ihbarına giden polis evde ceset buldu

  "Kadını camdan atıyorlar" ihbarına giden polis evde ceset buldu

  Bakmadan Geçme

  Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
  3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

  3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title