Haberler

  Assassin's Creed Valhalla'nın Sıradaki Genişleme Paketi "Dawn of Ragnarök" Olabilir

  Güncelleme:

  Sızıntılara göre, Assassin's Creed Valhalla'nın sıradaki genişleme paketi "Dawn of Ragnarök" adını taşıyabilir.

  Sızıntılara göre, Assassin's Creed Valhalla'nın sıradaki genişleme paketi "Dawn of Ragnarök" adını taşıyabilir.

  Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla için daha fazla içeriğin geliştirme aşamasında olduğunu açıklamış ancak herhangi bir detay vermemişti. Eurogamer'ın haberine göre, Assassin's Creed serisinin içerikleri ile ilgili veri madenciliği yapan j0nathan isimli YouTube kanalı, Assassin's Creed Valhalla'nın sıradaki genişleme paketinin adı ve başarım listesi gibi bazı detaylarına erişmiş olabilir.

  Buna göre, Assassin's Creed Valhalla'nın sıradaki genişleme paketi "Dawn of Ragnarök" isminde olacak ve cüce krallığı olan Svartalfheim'da geçecek. Bu içerik paketi beraberinde Eivor için yeni yetenekler ve çeşitli silahlar getirecek. Bunlar arasında kısa süreliğine görünmezlik sağlayan bir yetenek, ışınlanabilen ok atışları, buzul yetenekler ve düşmanları canlandırma gibi yetenekler yer alacak.

  Söylenti: Yeni Splinter Cell Oyunu Yapım Aşamasında

  Assassin's Creed Valhalla'nın ilk genişleme paketi olan Wrath of the Druids, 2021'in Mayıs ayında yayınlanmıştı. İkinci içerik paketi The Siege of Paris ise ağustosta erişilebilir olmuştu. Ubisoft, AC Valhalla'yı çıkışının ikinci yılında da yeni içeriklerle desteklemeye devam edeceğini söylemişti.

  Bunun dışında Assassin's Creed Valhalla için bu hafta yeni bir mod yayınlandı. Viking Age Discovery Tour adlı genişleme paketi oyunun dünyasını bir müze gibi dolaşmayı, Viking tarihine ve kültürüne daha yakından bakmayı sağlıyor. Bu içerik paketi oyundan bağımsız olarak da satın alınabiliyor.

  Assassin's Creed Valhalla, 2020'nin Kasım ayında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC ve Google Stadia için çıkmıştı.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Ubisoft xbox Haberler

  Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

  Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

  Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

  Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

  İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

  İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

  Bakmadan Geçme

  A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
  Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

  Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title