Haberi Paylaş
GTA 6 sızdırıldı! Soygun, harita ve oynanabilir karakterlerin videosu yayınlandı

GTA 6 sızdırıldı! Soygun, harita ve oynanabilir karakterlerin videosu yayınlandı

Gamegar Haberleri

GTAForums'ta bir kullanıcının geçtiğimiz günlerde "GTA 5 ve 6 kaynak kodu" ile çalışan Grand Theft Auto 6'nın bir test aşamasından geldiği iddia edilen 90 adet video yayınlandı. Videolardan alınan klipler ve ekran görüntüleri YouTube, Twitter, Reddit ve birçok sosyal medya platformunda GTA 6 sızıntısı olarak paylaşıldı.

Bloomberg muhabiri Jason Schreier tarafından doğrulanması üzerine "çok fazla şüphe olduğundan değil, ancak Rockstar kaynaklarıyla bu hafta sonu GTA 6 sızıntısının gerçek olduğunu doğruladım. Çekimler elbette erken ve bitmemiş. Bu, video oyunu tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için bir kabus." sözlerine yer verdi.

GTA 6 SIZDIRILDI

Ünlü Amerikalı kanun kaçakları Bonnie ve Clyde'dan esinlenen GTA 6 ana karakterleri üzerine modellenen Grand Theft Auto 6'nın bu zamana kadarki en büyük sızıntısı geçtiğimiz saatlerde gerçekleşti.

Yayınlanan videolarda Lucia adında bir kadın oyuncu ve Jason adındaki erkek suç ortağıyla birlikte mekan soyuyorlar. Soygun mekanikleri bizlere Red Dead Redemption 2'yi anımsatırken nesneler ve NPC'ler GTA 5'i anımsatıyor.

GTA 6 sızıntısında paylaşılan bir diğer görüntüde ise ana karakter Jason'ın NPC'ler ile tıpkı Red Dead Redemption 2'deki gibi diyaloglara yer verildi.

Sızdırılan görüntülerden biri ise GTA 6'daki kadın karakterin oynanışına yer veriliyor. Lucia adlı kadın karakterinin, suç ortağıyla beraber bir restoranda elindeki silah ile NPC'leri rehin alıyor.

GTA 6'dan videoların sızdırılmasıyla beraber geliştirici şirket Rockstar Games, paylaşılan görüntüleri teker teker kaldırtıyor.

Rockstar Games Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title