Haberler

  GIST 2022, 16-18 Eylül Tarihleri Arasında Gerçekleşecek

  Güncelleme:

  Oyun fuarı Gaming İstanbul, verdiği bir yıllık aranın ardından 16-18 Eylül arasında oyunseverlerle tekrar buluşacak.

  Oyun fuarı Gaming İstanbul, verdiği bir yıllık aranın ardından 16-18 Eylül arasında oyunseverlerle tekrar buluşacak.

  Gaming İstanbul geri dönüyor! İçinde oyun olan oyun fuarı, 2021'i boş geçmesinin ardından 2022 yılında tekrar oyun topluluğunu bir araya getirecek.

  Rekabetçi oyunlardan masa oyunlarına kadar her türlü oyunla ilgili içeriği ve paydaşı toplayacak olan GIST, bu yıl 16-18 Eylül tarihlerinde, Yenikapı sahilindeki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek.

  GIST 2022'nin ilk günü olan 16 Eylül'de etkinlikler saat 10.00'da başlayıp 19.00'da sona erecek. 17 ve 18 Eylül tarihlerinde ise saat 10.00'da başlayan eğlence 20.00'ye kadar sürecek.

  GIST 2022 etkinliğinde yerel cosplay yetenekleri, cosplay yarışmasında uluslararası bir jüri tarafından değerlendirilecek. Jüriler, sanatçıları değerlendirmekle birlikte onlarla deneyimlerini paylaşacak ve sohbet edecek.

  Gaming İstanbul, her sene olduğu gibi çeşitli eserlerden karakterlere can veren cosplay sanatçılarına ev sahipliği yapmakla birlikte kendini göstermek isteyen bağımsız oyun geliştiricilerine de platform sunacak. Ziyaretçiler, etkinlikte yeni geliştiricilerin yapımlarını deneyimleme şansı elde edecek.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin OGEM'inin sponsorluğunda sektörün bağımsız geliştiricileri, profesyonelleri ve eğitim kurumları GIST 2022 etkinliğinin Indieway programında bir araya gelecek. Indieway'de sektörün büyük paydaşları, influencerlar ve diğer önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  İstanbul Eylül Haberler

  AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

  AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

  Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

  Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

  Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

  Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

  Bakmadan Geçme

  ŞEBNEM BOZOKLU, KIZILCIK ŞERBETİ'NE Mİ GELİYOR? Şebnem Bozoklu hangi rol ile Kızılcık Şerbeti dizisine katılıyor? KPSS önlisans tercih ücretleri hangi bankaya yatıyor? KPSSP önlisans ücretleri hangi bankaya ödenir? Pırlanta Plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Sazlıca Koyu nerede, nasıl gidilir? Boyalık plajı nerede, nasıl gidilir? #9728 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Delikli Koy nerede, nasıl gidilir? İzmir Delikli Koy ücretli mi, arabasız gidilir mi? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Ayıbalığı Koyu – Mordoğan nerede, nasıl gidilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127958 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Dolungaz koyu nerede, nasıl gidilir? #9969 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #9728 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Bodrum Koyu Plajı nerede, nasıl gidilir? #127958 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Paşalimanı plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127754 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Mimoza Koyu nerede, nasıl gidilir? #127965 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Kocakarı plajı nerede, nasıl gidilir? Ortaokulda sınıfta kalma var mı? Ortaokulda sınıfta kalınıyor mu, kaç gün devamsızlık hakkı var? Bugün voleybol maçı var mı? 13 Haziran kimin voleybol maçı var? Bugün hangi voleybol maçı var? Can Yaman Instagram hesabını neden sildi? Cam Yaman sosyal medya hesaplarını neden kapattı?
  Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda 'İçişleri Eski Bakanı' detayı dikkat çekti

  Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda "İçişleri Eski Bakanı" detayı dikkat çekti

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title