Haberler

Fallout 76'nın oyuncu sayısı açıklandı

Güncelleme:

Betheda'nın 2018 yılında piyasaya sürdüğü açık dünya kıyamet sonrası rol yapma oyunu Fallout 76, 13,5 milyon oyuncuya sahip olduğu açıklandı.

Çevrimiçi odaklı kıyamet sonrası rol yapma oyunu için son 12 ayı anlatan yayıncı Bethesda, 2022 yılı boyunca 13,5 milyon oyuncunun Appalachia'ya daldığını söyledi.

FALLOUT 76'NIN OYUNCU SAYISI AÇIKLANDI

Fallout serisinin yayıncılığını yapan Bethesda, "Fallout 76 geçen yıl önemli ölçüde büyüdü ve dünya çapındaki oyuncular Appalachia'da seyahat roadshow'larından dünya dışı istilalara kadar her türlü olayı yaşadı!" sözlerine yer verdi.

Fallout 76'nın oyuncu sayısı açıklandı

"Fallout 76 oyuncuları bu eylülde Expeditions: The Pitt'in çıkışıyla yepyeni bir bölgeye adım attı. Appalachia sınırlarını aşmak isteyenleri nükleer savaş sonrası Pittsburg'a götüren Expedition'lar, Fallout hayranlarının ilk kez Fallout 3'te tanıştığı The Pitt'in pas tutan uğursuz sokaklarını keşfederken görevler yaparak ödül kazanmanın yeni bir yolunu sunuyor."

"2022 yılı Fallout 76 için büyük bir yıl olmakla kalmadı, aynı zamanda Fallout serisinin 25. yıldönümüydü! Fallout ile ilgili nostaljik bir seri de dahil olmak üzere oyunların bir ay süren kutlamalarının yanı sıra hayranların keyfini çıkaracağı oyun içi etkinlikler ve promosyonlarla dolu Fallout 76 yıldönümü partisini de getirdik."

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Fallout Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title