Haberi Paylaş

Euro Truck Simulator 2'nin yeni DLC'si Feldbinder Trailers yayınlandı

Gamegar Haberleri

Euro Truck Simulator 2'nin yeni DLC'si Feldbinder Trailers yayınlandı

SCS Software tarafından geliştirilip yayınlanan tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2'nin yeni dorse DLC'si Feldbinder Trailers yayınlandı.

1975 yılında kurulan Avrupa'nın önde gelen silo ve sıvı tanker üreticisi Feldbinder Spezialfahrzeugwerk GmbH şirketinin dorseleri Euro Truck Simulator 2'ye indirilebilir ücretli içerik olarak geldi.

FELDBINDER TRAILERS PACK DLC'Sİ YAYINLANDI

Hemen hemen her Steam kullanıcısının kütüphanesinde bulunan tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2'ye Feldbinder Trailer Pack DLC'si geldi. Feldbinder Trailers Pack DLC'si Steam'de 29 TL ile çıkış yaptı.

Feldbinder Spezialfahrzeugwerk GmbH, Avrupa'nın önde gelen silo ve sıvı tankerleri üreticisi ve önde gelen bir treyler endüstrisi lideridir. Euro Truck Simulator 2 için Feldbinder Treyler Paketi'ni size sunmak için onlarla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

Euro Truck Simulator 2'nin yeni DLC'si Feldbinder Trailers yayınlandı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Feldbinder Trailers Pack DLC'si, 4 treyler tipi, 4 seri varyasyonu, çok çeşitli treyler ve şasi boyutları ve yüzlerce aksesuar kombinasyonunun yanı sıra kamyonunuzun içi için de birçok güzel kabin aksesuarı dahil olmak üzere resmi lisanslı içerik içerir.

Euro Truck Simulator 2'nin yeni DLC'si Feldbinder Trailers yayınlandı

FELDBINDER DLC'Sİ İLE OYUNA EKLENENLER

  • Feldbinder EUT (Silo Treyler) 6 gövde tipi ve 3 şasi varyasyonu ile
  • Feldbinder KIP (Silo Treyler) 6 gövde tipi ve 2 şasi varyasyonu ile
  • Feldbinder TSA LM (Gıda Tankeri) 2 gövde tipi ve 1 şasi varyasyonu ile
  • Feldbinder TSA ADR (Kimyasal Tanker) 4 gövde tipi ve 3 şasi varyasyonu ile
  • Bir kupa, kapak, dizüstü bilgisayar, tişört, spor çantası, havlu ve daha fazlasının Feldbinder markalı kabin aksesuarları!

Bu DLC Paketine ayrıca tüm römork çeşitleri için resmi Feldbinder logosunu içeren 5 römork boyama işi de dahildir. Bu kadar çok seçenek ve özelleştirmeyle, hepsini bir süre garajda keşfedeceğinizden eminiz.

Euro Truck Simulator 2 Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title