Haberler

Epic Games Store, 49 TL değerindeki Death Stranding'i ücretsiz yaptı

Güncelleme:

Epic Games'in Aralık ayı boyunca 15 ücretsiz oyun vereceği duyurulmasının ardından 25 Aralık'ta kullanıcılarına vereceği oyun açıklandı. Epic Games'in 25 Aralık'taki ücretsiz oyunu Kojima Productions'ın geliştirdiği Death Stranding oldu.

Epic Games'in 25 Aralık ücretsiz oyunu kullanıcıları sevindirdi. Kojima Productions tarafından geliştirilip 505 Games'in yayıncılığını üstlendiği aksiyon macera oyunu Death Stranding, Epic Games'te 24 saatliğine ücretsiz oldu.

DEATH STRANDING, EPIC GAMES'TE ÜCRETSİZ OLDU

Epic Games'in yılbaşına özel verdiği ücretsiz oyunlarda bugün Death Stranding ücretsiz oldu. Ancak, Epic Games, kullanıcılarına 329 TL değerindeki Death Stranding Director's Cut'ı değil, 49 TL değerindeki Death Stranding'in düz versiyonu ücretsiz olarak verdi.

Epic Games'in 25 Aralık'ta ücretsiz olarak verdiği Death Stranding'i 26 Aralık Pazartesi günü saat 19.00'a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store, 49 TL değerindeki Death Stranding'i ücretsiz yaptı

DEATH STRANDING VE DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT ARASINDAKİ FARKLAR

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima oyun türünün sınırlarını zorlayan bir deneyim sunuyor, artık bu deneyim kusursuz DIRECTOR'S CUT sürümünde daha da kapsamlı. Sam Bridges olarak görevin büyük bir kısmı yok edilen Amerika'daki son hayatta kalanları bir araya getirerek insanlığa umut sunmak.

DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT sürümü PC'de YÜKSEK KARE HIZI, FOTOĞRAF MODU ve ULTRA GENİŞ MONİTÖR DESTEĞİ içeriyor. Ayrıca Valve Corporation'ın HALF-LIFE serisinden ve CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077 oyunundan karışık içerikler içeriyor. Social Strand System™ ile dünyanın dört bir yanından oyuncularla bağlantıda kal.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Death Stranding Directors Cut Epic Games Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title