Elden Ring'in satış rakamları açıklandı! Başarısını tekrardan ispatladı - Haberler
Haberi Paylaş

Elden Ring'in satış rakamları açıklandı! Başarısını tekrardan ispatladı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Elden Ring'in satış rakamları açıklandı! Başarısını tekrardan ispatladı

Son zamanların en popüler açık dünya souls like oyunu Elden Ring'in satış rakamları, yayıncı ekip Bandai Namco'nun kazanç raporunda paylaşıldı. 25 Şubat'taki lansmanından bu yana Elden Ring'in satış rakamları 13 milyonu geçti.

FromSoftware'in geliştiriciliğini üstlendiği Elden Ring'in lansmanından bu yana satış rakamları, Bandai Namco'nun kazanç raporunda açıklandı.

ELDEN RING'İN SATIŞ RAKAMLARI AÇIKLANDI

Oyunlarının zorluk seviyesi ile oyuncuları çıldırtacak seviyeye getiren geliştirici ekip FromSoftware'in son oyunu açık dünya souls like türlü Elden Ring, Mart ayının sonuna kadarki alınan istatistiklerin paylaşıldığı kazanç raporunda 13.4 milyon adet satış yaptığı açıklandı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Konsol ve özellike PC oyuncular tarafından oldukça beğenilen karanlık fantezi rol yapma oyunu Elden Ring'in Steam'deki 361 bin inceleme puanından yüzde 89 oranla olumlu inceleme aldı.

Elden Ring, şimdiye kadarki en büyük souls oyunu olmakla birlikte Kasım 2021'deki Call of Duty: Vanguard'dan bu yana gerçekleşen en büyük oyun lansmanına sahip oldu.

Elden Ring'in satış rakamları açıklandı! Başarısını tekrardan ispatladı

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Elden Ring Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title