Haberler

Dr Disrespect ve TimTheTatman YouTube Gaming ile yeniden bir araya geldi

Abone Ol

Twitch yayınları ile popülaritesini artıran TimTheTatman, YouTube Gaming'e geçmesinin ardından Call of Duty: Warzone oynayarak geçirdiği ilk yayını sırasında Dr Disrespect ile tekrardan bir araya geldi.

Dr Disrecpect ve TimTheTatman, yaklaşık bir yıl aradan YouTube Gaming platformu üzerinden Call of Duty: Warzone'da yeniden bir araya geldi.

Dr Disrecpent'in 2020 yazındaki Twitch yasağının ardından, sözleşme şartları nedeniyle Twitch yayıncısı birçok arkadaşı ile oyun oynama imkanından mahrum kaldı. TimTheTatman, Doc ile oyun oynamayı özlediğini, ancak Twitch ortaklığı nedeniyle bunu yapamadığını açıkça dile getirmişti. Şimdi ise TimTheTatman'ın YouTube Gaming ile özel bir anlaşma imzalamasının ardından, iki yayıncı bir kez daha bir araya geldi.

YOUTUBE GAMING, POPÜLER YAYINCILARI BİR ARAYA GETİRDİ

İkili, ikonik bir Warzone yayıncısı olarak görülüyor ve Twitch üzerinden sıklıkla birlikte yayınlar gerçekleştiriyordu. İzleyiciler tarafından sadece birinci sınıf oyuncular olarak görülmeyen ikili, kişilik olarak birbirlerine çok benzedikleri dikkat çekiyordu. Her ikisi de şakayı seven ve ilgi çekici yayıncılar, bu da geçen yıl ikisi artık birlikte oynayamadığında biraz boşluğa neden oldu. Bununla birlikte, TimTheTatman'ın geçtiğimiz günlerde YouTube'a gelişi eğlenceli ikiliyi yeniden bir araya getirdi.

TimTheTatman, YouTube Gaming'de yayın yaptığı ilk gününde, Dr Disrespect, Dr Lupo ve CouRageJD ile Warzone oynadı. Tekrardan birlikte oynayabilecekleri için mutluluklarını dile getiren yayıncılar, eğlenceli bir yayın gerçekleştirdi.

YOUTUBE GAMING BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Dr Disrespect ve TimTheTatman, Twitch'teki en büyük yayıncılar arasında yer alıyordu, ancak YouTube Gaming onları bünyesine katmayı başardı. YouTube Gaming açıkça etkileyici bir yayıncı listesi oluştururken, bu durumun diğer yayıncıları Twitch'i terk etmeye teşvik edip etmeyeceği henüz belli değil.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız.
Kaynak: Haberler.com / Gamegar

Gamegar-Twitch Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title