Haberi Paylaş

Diablo 4 açık beta tarihleri belli oldu

Gamegar Haberleri

Diablo 4 açık beta tarihleri belli oldu

Blizzard Entertainment'ın geliştirip yayıncılığını yaptığı hack and slash türündeki macera oyunu Diablo 4'ün açık beta ve erken erişim hafta sonu tarihleri belli oldu. Diablo 4'ü ön sipariş veren kullanıcılar açık betaya erken erişim elde edecekler.

Hem açık beta hem de erken erişim hafta sonu boyunca, Diablo 4'ün ilk anlarını, Prologue'u ve 1. Perde'nin tamamını oynayarak deneyimleyebileceğiniz Diablo 4'ün açık beta ve erken erişim tarihleri açıklandı.

DIABLO 4 AÇIK BETA TARİHİ

Blizzard Entertainment'ın sevilen hack and slash oyunu Diablo 4'ün açık betası 24 – 26 Mart 2023 tarihleri arasında herkese açık olacak, ancak Xbox mağazasında Diablo 4'ü ön sipariş veren kullanıcılar, 17 – 19 Mart 2023 tarihleri arasında açık betaya erken erişim sahibi olacaklar.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Diablo 4 açık beta tarihleri belli oldu

DIABLO 4 NE ZAMAN ÇIKACAK

İlk olarak 1 Kasım 2019'da BlizzCon 2019'da duyuruldu ve 6 Haziran 2023'te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Windows PC için piyasaya sürülecek.

Serinin temel oyun mekaniği, giderek daha zorlu düşmanların yenilmesi yoluyla daha güçlü ekipmanların kademeli olarak edinilmesidir. Düşmanlarla savaşmak için farklı karakter sınıfı becerileri kullanılır ve bu beceriler, ekipman ve yetenek ağaçları aracılığıyla değiştirilebilir. Bu fikrin kullanılmasıyla olay örgüsü ve görevler ilerletilebilir. Bir teması, dövüş stili ve konumu olan canavar aileleri, düşmanları gruplandırmak için kullanılır. Her aile, aile üyeleri arasında uzmanlaşmış becerilerin sinerjisine izin vererek, farklı bir rol oynayan benzersiz bir arketip içerir. Farklı silüetleri, duruşları ve silahları ile birbirlerinden ayırt edilebilirler.

Beş sınıf açıklandı. Barbar, Sahire ve Druid sınıfları BlizzCon 2019'da, dördüncü sınıf Rogue sınıfı ise BlizzCon 2021'de duyurulmuştu. Beşinci sınıf olan Necromancer, 2022'de duyurulmuştu.

Diablo Immortal Playstation Blizzard xbox Gamegar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title