Haberler

CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077 satışları beklentileri aştı

Güncelleme:

Olayların şaşırtıcı bir dönüşüyle, CD Projekt Red'in merakla beklenen video oyunu Cyberpunk 2077'nin bir önceki yıla göre daha fazla sattığı bildirildi. Aralık 2020'de piyasaya sürülen oyun, teknik sorunları ve abartılı özellikleri nedeniyle çok sayıda eleştiriyle karşı karşıya kaldı ve şirketin hisse senedi fiyatında önemli bir düşüşe neden oldu.

Bununla birlikte, ilk tepkilere rağmen, Cyberpunk 2077 oyuncuların kalbini geri kazanmayı başardı ve satışlar son birkaç aydır istikrarlı bir şekilde artıyor. Sektör çalışanlarına göre, oyun bir önceki yıla göre daha fazla sattı ve CD Projekt Red'in beklentilerini aştı.

CYBERPUNK 2077 SATIŞ RAKAMLARI YÜKSELDİ

Oyunun başarısı, teknik sorunları çözmek için yayınlanan sık yamalar ve güncellemelerin yanı sıra yeni içerik ve özelliklerin eklenmesi de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlanabilir. Dahası, oyunun itibarı, olumlu ağızdan ağıza ve eleştirel beğeni ile desteklendi ve birçok oyuncu sürükleyici dünya inşasını, sürükleyici hikayesini ve ilgi çekici oynanışını övdü.

Cyberpunk 2077'nin satış rakamları geçen yıla oranla artış gösterdi

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

CD Projekt Red, yaptığı açıklamada, oyunculara sürekli destekleri için minnettarlıklarını dile getirdi ve gelecekte daha heyecan verici içerik ve güncellemeler sunacağına söz verdi. Şirketin CEO'su Adam Kicinski, Cyberpunk 2077 için oyunun performansını ve görsellerini daha da geliştirecek yeni nesil bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını da açıkladı.

Cyberpunk 2077'nin satış rakamları geçen yıla oranla artış gösterdi

Genel olarak, Cyberpunk 2077'nin başarılı satışlarının haberi, oyunun kalıcı popülaritesinin ve geliştiricilerinin oyuncu deneyimini geliştirmeye olan bağlılığının bir kanıtıdır.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, 2023'te PC, Xbox Series X|S ve PS5'e geliyor ve CDPR Haziran ayında pazarlamada bir artış vaat ediyor.

Cyberpunk 2077'nin satış rakamları geçen yıla oranla artış gösterdi

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Aralık Gamegar Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title