Haberi Paylaş

Çok oyunculu Horizon oyunu geliyor

Gamegar Haberleri

Çok oyunculu Horizon oyunu geliyor

Hollanda merkezli video oyun geliştiricisi Guerilla Games'in Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Horizon dünyasını genişletmek için Guerilla Amsterdam ekibinde çalışacak 45 farklı rolde iş ilanı oluşturdu.

Horizon Tek Oyunculu, Çevrimiçi Proje ve Harici Proje ekiplerimiz için yetenekli kişiler aradığını söyleyen Guerilla Games, Horizon evreninde geçecek çok oyunculu oyununu da duyurdu.

ÇOK OYUNCULU HORIZON OYUNU GELİYOR

Guerilla Games'in Twitter'dan paylaştığı iş ilanında, "Aloy için destansı bir solo macera yaratmaya devam ediyoruz. Ama dahası var. Yeni bir dahili, Horizon evreninde ayrı bir Çevrimiçi Proje seti geliştiriyor. Yeni bir karakter kadrosu ve benzersiz stilize bir görünüme sahip olan arkadaşlar, Horizon görkemli vahşi doğasını birlikte keşfedebilecekler." sözlerine yer verdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bunun ötesinde çok daha fazlasını bilmiyoruz, ancak çok oyunculu bir Horizon oyunu, PlayStation'ın en büyük serilerinden biri haline gelen kayda değer yeni bir girişi işaretleyecektir.

Şimdiye kadar, Horizon oyunları Horizon Zero Dawn ve bu yılki Horizon Forbidden West de dahil olmak üzere hepsi tek oyunculu oldu. Yaklaşan PS VR2 oyunu Horizon Call of the Mountain da tek oyunculu bir macera olacak.

Çok oyunculu Horizon oyunu geliyor

PlayStation 4 Playstation Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title