Haberler

  Capcom Fighting Collection 24 Haziran'da çıkış yapacak

  Gamegar Haberleri

  İçinde 10 tane klasik dövüş oyunu bulunan Capcom Fighting Collection 24 Haziran tarihinde oyuncularla buluşacak.

  Capcom içinde 10 tane klasik dövüş oyununun yer aldığı Capcom Fighting Collection'ı duyurdu. 24 Haziran tarihinde oyuncularla buluşacak olan oyun Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 ve Steam üzerinden de PC için çıkış yapacak. Hem fiziksel hem de dijital olarak piyasaya sürülecek olan oyunun fiyatı ise 39.99 dolar olacak. Koleksiyonun içindeki oyunlar ise şunlar:

  1. Darkstalkers: The Night Warriors
  2. Night Warriors: Darkstalkers' Revenge
  3. Vampire Savior: The Lord of Vampire
  4. Vampire Hunter 2: Darkstalkers' Revenge
  5. Vampire Savior 2: The Lord of Vampire
  6. Red Earth
  7. Cyberbots: Fullmetal Madness
  8. Super Gem Fighter Mini Mix
  9. Super Puzzle Fighter II Turbo
  10. Hyper Street Fighter II

  Bu koleksiyonla beraber oyuncular daha önce hiç Japonya'nın dışına çıkmamış olan Darkstalker serisini de deneyim etme şansı bulacak. Arcade klasiği Red Earth de bu koleksiyon sayesinde konsollarda ve bilgisayarlardaki yerini alan oyunlardan birisi. Eğer klasik dövüş oyunu hayranıysanız bu koleksiyona göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca pek çok oyuncu da YouTube'da paylaşılan duyuru videosuna yorum yaparak Capcom'a bu oyunları bir araya getirdiği için teşekkür etti.

  Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  Capcom Fighting Collection haberi kimi oyuncuları mutlu etse de yapılan başka bir duyuru, oyuncuların koleksiyonun varlığını unutmasına sebep oldu: Capcom Street Fighter 6'yı duyurdu! Street Fighter'ın 35. yılında gelen bu haber serinin hayranlarını da oldukça mutlu etti. Ryu ve Luke'u gördüğümüz 39 saniyelik kısa bir duyurusu videosunun dışında oyun hakkında elimizde pek de bir bilgi yok. Capcom oyunun ne çıkış tarihi ne de platformları hakkında bir bilgi vermedi.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Street Fighter oyunlar Haziran Capcom Gamegar Haberler

  title