Haberler

Assassin's Creed Valhalla ve Assassin's Creed Odyssey birleşiyor!

Güncelleme:

Ubisoft'tan Assassin's Creed Valhalla ve Assassin's Creed Odyssey oyunlarının birleştiği ücretsiz bir DLC paketi yayınladı.

AC Odyssey ve AC Valhalla için şu anda mevcut olan crossover stories, Assassin's Creed Valhalla'da bulunan Eivor ve Kassandra'nın yer aldığı bir hikayeyi ve Assassin's Creed Odyssey'de bulunan Kassandra veya Alexios'un yer aldığı bir hikayeyi kapsıyor.

Bu Crossover Stories, franchise'daki ilk çapraz oyun projesidir. Ubisoft Quebec'tekiler tarafından yönetilen ve Ubisoft Montreal ile yakın işbirliği içinde çalışan içerik, "İki Assassin's Creed kahramanı buluştuğunda ne olur?" sorusunu yanıtlamayı, hayranların franchise'daki deneyimlerini derinleştirmelerini ve iki oyunun kahramanları arasındaki bağları keşfetmelerini sağlamayı ve keşfedilecek yeni ortamların yanı sıra zengin bir hikaye sunmayı amaçlıyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Assassin's Creed Odyssey crossover hikayesinde oyuncuların içeriğe erişmek için Bölüm 1'i tamamlamış ve Megaris'e ulaşmış olması gerekecek, ancak spoilerlardan kaçınmak için oyuncuların ana oyunun üç hikaye arkını (Family, Cult of Kosmos and Mythology) bitirmeleri önerilir.

Assassin's Creed's Crossover Stories, 14 Aralık'ta PS5 ve PS4'te lansmana çıktı.

ASSASSIN'S CREED CROSSOVER STORIES DLC FRAGMANI

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Ubisoft Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

Arda Güler yolu gösterdi! Bir Türk daha Real Madrid'e gidiyor

Arda Güler yolu gösterdi! Bir Türk daha Real Madrid'e gidiyor

Bakmadan Geçme

Kırklareli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırklareli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kırşehir Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kırşehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Kars Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Kars Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Karaman Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Karaman Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Karabük Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Karabük Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Isparta Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Isparta Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Iğdır Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Iğdır Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Hakkâri Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Hakkâri Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Hatay Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Hatay Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! İtalya-Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İtalya-Arnavutluk maçı ne oldu? İtalya-Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) İtalya-Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! İtalya-Arnavutluk CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! İspanya - Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İspanya - Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Gümüşhane Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Gümüşhane Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Giresun Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Giresun Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
THY 'Baruthane Pilavcısı' Şahin'e 1 yıl boyunca bilet satmayacak

THY "Baruthane Pilavcısı" Şahin'e 1 yıl boyunca bilet satmayacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title