Haberler

Assassin's Creed Valhalla Discovery Tour DLC'si Kasım ayında geliyor

Güncelleme:

Vikingler ve Anglosakson tarihine odaklanan DLC Assassin's Creed Valhalla sahiplerine ücretsiz olarak 19 Kasım tarihinde geliyor.

Ubisoft'un Assassin's Creed Valhalla'ya gelecek en yeni DLC Discovery Tour, 19 Ekim'de geliyor. Bu seferki DLC, eğitim deneyimlerine kıyasla hikaye anlatımına daha fazla ağırlık vereceğini açıkladı.

DAHA EĞLENCELİ VE BİLGİLENDİRİCİ

Discovery Tour: Viking Age, Assassin's Creed Origins için Discovery Tour: Ancient Egypt DLC ve Assassin's Creed Odyssey için Discovery Tour: Ancient Greece'e benzer şekilde Assassin's Creed Valhalla sahipleri için ücretsiz bir DLC güncellemesi olacak.

Bu yeni Discovery Tour'un farklı olacağı nokta, Ubisoft'un deneyimi "daha eğlenceli ve bilgilendirici" hale getirmek için DLC serisinin formülünü değiştirdiğini söylemesi. Oyuncular, şiddet içermeyen, etkileşimli bir eğitim deneyiminde yol boyunca 9. Yüzyıl Norveç ve İngiltere hakkında ayrıntıları öğrenerek hikayelerini yaşamak için çeşitli Viking ve Anglosakson karakterlerinin yerine geçecekler.

Discord sunucumuza katılmak için tıklayınız

BİRÇOK MÜZEYLE ORTAKLIK KURULDU

Discovery Tour: Viking Age, tarihçiler ve arkeologlarla yakın işbirliği içinde yaratıldı ve Ubisoft, gerçek eserler sunmak için Hampshire Cultural Trust, The National Museum of Danish ve The British Library gibi bir dizi farklı müzeyle ortaklık kurdu. Hampshire Cultural Trust ve Preston Park Museum & Grounds gibi birçok müze, Discovery Tour'un unsurlarını 2022'de gelecek özel sergilere dahil edecek.

Assassin's Creed Valhalla'nn en son DLC'si The Siege of Paris, Ağustos ayında piyasaya çıktı ve serideki daha eski, gizli odaklı girişlerin oynanışına geri çağrı görevi gören gören yeni sızma görevlerini getirdi.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Ubisoft Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title