Galatasaray'dan Ayrılan Riekerink, Formasını İmzalamadığı Taraftarı Arıyor

Galatasaray'ın yollarını ayırdığı Hollandalı teknik adam Riekerink, formasını imzalamadığı Galatasaray taraftarını aradığını ve ona bir imza vermek istediğini Instagram hesabından duyurdu.

Galatasaray'dan Ayrılan Riekerink, Formasını İmzalamadığı Taraftarı Arıyor

Galatasaray'ın yollarını ayırdığı Hollandalı teknik adam Riekerink, bir gün öncesinde Florya'ya oyuncularla vedalaşmak için gelmişti. Riekerink'i ve futbolcuları Florya'nın çıkışında bir Galatasaray taraftarı bekliyordu. Kapıdan önce Riekerink çıktı.

İMZADAN VAZGEÇİP GİTTİ

Hollandalı teknik adamın arabasını gören Galatasaray taraftarı elindeki formayla Riekerink'e koştu ancak Hollandalı hoca, basın mensuplarının kendisini çektiğini fark edince formayı imzalamaktan vazgeçti ve iade etti.

Riekerink, bu olay üzerine kişisel Instagram hesabından paylaştığı bir mesajla kendisine formayı uzatan Galatasaray taraftarını bulmak istediğini duyurdu.

"BANA KİM YARDIM EDEBİLİR?"

Hollandalı teknik adam, "Bana kim yardım edebilir? Dün Florya'dan çıktığım andan itibaren bir anda birçok gazetecinin hedefi oldum ve formayı imzalayamadan çabucak ayrılmak zorunda kaldım. Her taraftarımıza yaptığım gibi ona bir imza vermek istiyorum" açıklamasını yaptı.