Formula 1 Pilotu Lewis Hamilton ve Nicole Scherzinger Barıştı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Formula 1 Pilotu Lewis Hamilton ve Nicole Scherzinger Barıştı

Haberler.com - Haberler | Spor

F1 şampiyonu Lewis Hamilton ve şarkıcı Nicole Scherzinger ayrılığa fazla dayanamadı. İkili, geçtiğimiz akşam gece kulübünde baş başa 4 saat 45 dakika geçirdi.

Yaklaşık 8 yıllık birlikteliklerini şubat ayında sonlandıran İngiliz F1 şampiyonu Lewis Hamilton ve şarkıcı Nicole Scherzinger ayrılığa fazla dayanamadı.

BAŞ BAŞA 4 SAAT

Lewis Hamilton ve Nicole Scherzinger geçtiğimiz akşam Londra'nın Soho semtindeki The Box isimli gece kulübünde baş başa 4 saat 45 dakika geçirdi.

ÖZEL ODADA GÖRÜŞTÜLER

Kendilerine ayrılan özel odaya sabaha karşı saat 1 sularında ayrı ayrı gelen çift, birlikte görüntü vermemek için mekandan yine yalnız başlarına saat 5.45 sularında ayrıldı.

AİLE KURMAYA YANAŞMADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Pussy Cat Dolls grubunun eski üyelerinden ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger, Formula 1 şampiyonu Lewis Hamilton'ı "Kendisiyle evlenip bir aile kurmaya yanaşmadığı için" terk ettiği iddia edilmişti.

Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (13)
MücahitMobil-IOS:Peki 5:46dan sonra ne oldu lütfen bir haber yapıyorsunuz bari saat sapmaları olmasın merak içinde kalıyoruz burda kaçta uyandılar kahvaltıı yataktamı masadamı en önemlisi saat kaçta yaptılar lütfen ama sayın basın bunlar can alıcı detaylar halkımız dün geceki 3 şehidi değil kimin kimi saat kaçta şey yaptığını merak ediyor çünki haberinizinde sizinde...
panik yok:bunlarda mezara gidecek biz de mezara gideceğiz. rahat olun.
hshsMobil-ANDROID:temiz parça
500
title