Fethiyede Trafik Kazası

Fethiyede Trafik Kazası

Fethiye'de aşırı hız, dikkatsizlik ve yolun kaygan olması nedeniyle tarlaya uçan otomobildeki üç kişiden biri öldü, iki kişi de yaralandı.

Fethiyede Trafik Kazası

Muğla'nın Fethiye ilçesinde aşırı hız, dikkatsizlik ve yolun kaygan olması nedeniyle tarlaya uçan otomobildeki üç kişiden biri öldü iki kişi de yaralandı. Kaza sırasında direksiyonda kimin bulunduğu tespit edilmedi.

Kaza, Fethiye-Kaş karayolu 51. kilometrede Kumluova - Karadere beldeleri kavşağında sabah erken saatlerde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, sürücüsü tam tespit edilemeyen 48 E 4332 plakalı özel otomobil dikkatsizlik, aşırı hız ve yolun kaygan olması nedeniyle yoldan çıkarak tarlaya uçtu. Kazada otomobilde bulunan ve Kaş- Kınık beldesindeki babasını ziyarete gitmekte olan kuzey Kıbrıs türk cumhuriyetinde vatani görevini yapmakta olan ve izinli gelen Yalçın Güger (21) ile kardeşi Ferhat Güger(37) yaralanırken Ümit Çoban (21) ağır yaralandı. Kazada ağır yaralanan Ümit Çoban, yaralılar Yalçın Güger ve Ferhat Güger 112 acil ambulanslarla Fethiye devlet hastanesine kaldırılıp tedavi altına alındılar. Ümit Çoban tüm müdahalelere rağmen kaldırıldığı Fethiye devlet hastanesinde hayatını kaybetti. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri kaza sırasında otomobildeki üç kişiden hangisinin direksiyonda olduğunu tespit edebilmek için otomobilde parmak izi aradı. Kaza ile ilgili olarak Fethiye Cumhuriyet savcılığı ve Eşen Jandarma karakol komutanlığı ekipleri soruşturma başlattı. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor. - MUĞLA