Ferman Akgül Haberleri

Ferman Akgül haber, Ferman Akgül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ferman Akgül - 11.05.2021
İskender Paydaş, Türkiye'nin her yerinden müzisyenleri "19 Mayıs video sahnesine" davet ediyor
Sözü, İskender Paydaş ve Kamufle'ye, müziği yine Paydaş'a ait olan "Adımız 19 Mayıs" adlı parça için hazırlanan videoda, geçen yıl Tarkan Gözübüyük, Metin Türkcan, Aykan İlkan, Burak Gürpınar, Harun Tekin, Ferman Akgül, Yağmur Sarıgül, Özgür Can Öney, Kamufle, DJ Funky C, Şebnem Keskin, Ozan Ünlü, Özge Metin, Cemre Kabas, Cenk Ünlü, Muzaffer Kalyoncu, Murat Cem Ergül ve Leyan Senay'dan oluşan Yıldızlar Orkestrası ile Nilüfer Gençlik Orkestrası yer almıştı.
Ferman Akgül - 07.05.2021
Son dakika: TRT Çocuk "Kız Kulesi Masalları" ile unutulmaya yüz tutmuş masalları ekrana taşıyor
Her bölümünde farklı bir ünlünün yer aldığı programın masal anlatıcıları arasında Burak Kut, Seray Gözler, Mustafa Sandal, Engin Altan Düzyatan, Serdar Kılıç, Ferman Akgül, Bahadır Yenişehirlioğlu, Ecem Özkaya, Hikmet Körmükçü, Begüm Öner, Hasan Kaçan ve Pelin Çift gibi isimler bulunuyor.
Ferman Akgül - 21.04.2021
Son dakika haberi... TRT Çocuk, 5 yeni içerikle ekranlarda 23 Nisan coşkusunu yaşatacak
Her bölümünde farklı bir ünlünün yer alacağı programın masal anlatıcıları arasında Burak Kut, Seray Gözler, Mustafa Sandal, Engin Altan Düzyatan, Serdar Kılıç, Ferman Akgül, Bahadır Yenişehirlioğlu, Ecem Özkaya, Hikmet Körmükçü, Begüm Öner, Hasan Kaçan ve Pelin Çift gibi ünlü isimler bulunuyor.
Ferman Akgül - 07.03.2021
Kubat "Nevi Şahsına Münhasır" programına konuk oldu
Valide Sultan Gemisi'nde gerçekleştirilen ve belediyenin YouTube kanalından yayınlanan söyleşinin moderatörlüğünü sanatçı Ferman Akgül üstlendi.
Ferman Akgül - 18.02.2021
Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan "Yunus: Aşka Yolculuk" programı izleyicisiyle buluştu
Sanatçılar Ferman Akgül, Kubat ve Ahmet Özhan'ı ilk kez aynı sahnede buluşturan program, Yunus Emre'nin manevi yolculuğunu, "Hamdım-Piştim-Yandım" başlığıyla üç bölümde izleyiciye aktardı.
Ferman Akgül - 18.02.2021
"Yunus: Aşka Yolculuk" bu Akşam TRT'de izleyiciyle buluşacak
Eser, 3 farklı tarz ve kuşağı temsil eden müzisyenler Ferman Akgül, Kubat ve Ahmet Özhan'ı ilk kez aynı sahnede buluşturacak.
Ferman Akgül - 19.05.2020
İskender Paydaş'tan gençliğe armağan: "Adımız 19 Mayıs"
İskender Paydaş'tan gençliğe armağan: "Adımız 19 Mayıs" BURSA - Sanatçı İskender Paydaş, Nilüfer Belediyesi iş birliği ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'na özel bir marş düzenledi. "Adımız 19 Mayıs" isimli marşı Kamufle ve Funky "C" gibi sevilen isimlerle Nilüfer Gençlik Korosu ve Nilüfer Oda Orkestrası birlikte seslendirdi. Ünlü müzisyen İskender Paydaş, Nilüfer Belediyesi iş birliği ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'na özel bir marş düzenledi. Daha önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda "100 Kere 23 Nisan" isimli şarkıyı düzenleyerek çocuklara armağan eden İskender Paydaş, bu defa 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için bir marş yaptı. Sözleri İskender Paydaş ve Kamufle'ye, müziği İskender Paydaş'a ait olan "Adımız 19 Mayıs" marşı, ilk kez 19 Mayıs'ta sosyal medya üzerinden kamuoyuyla paylaşıldı. Nilüfer Gençlik Korosu ve Nilüfer Oda Orkestrası'nın yanı sıra Ferman Akgül, Harun Tekin, Kamufle, DJ Funky C gibi değerli isimlerin de katkısıyla yapılan marş için, Türkiye'nin en iyi rock davulcularından oluşan Yıldızlar Orkestrası da projede yer aldı.
Ferman Akgül - 19.05.2020
Türkiye'nin kültür hazineleri sahnesinde "Evde Bayram Konserleri"
Ramazan ve Ramazan Bayramı süresince Türkiye'nin farklı tarihi noktalarında devam edecek konserlerin ikinci gününde Ferman Akgül ve Ethnic Band, Kapadokya'da sahne alacak.
Ferman Akgül - 09.05.2020
Cumhurbaşkanlığınca başlatılan "7 Tepeden 7 Kıtaya" konserleri ramazanda ve bayramda devam edecek
Cumhurbaşkanlığının, 23 Nisan'da "7 Tepeden 7 Kıtaya" projesiyle İstanbul'dan başlatılan konserler dizisini, ramazan ve Ramazan Bayramı sürecinde Türkiye'nin farklı şehirlerine yayarak devam ettireceği vurgulanan açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "Cumhurbaşkanlığı, bu kez de Türkiye'nin tarihi değerlerini yansıtan 7 ayrı noktada düzenlediği 7 farklı konserle Türk milletini evlerinde geçirmekte olduğu şu günlerde hem adeta tarih içinde bir yolculuğa çıkaracak hem de müziğin farklı türlerinden oluşturulmuş çok renkli bir konser programıyla, yılın bu en özel günlerinde gönüllere dokunacak. Kapadokya, Afrodisyas, Patara, Efes, Hierapolis, Safranbolu ve İstanbul'da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde gerçekleşen konserlerde Ferman Akgül, Şirin Pancaroğlu-Bora Uymaz, Serkan Çağrı, Yusuf Güney, Murat Karahan, Kubat, Fettah Can izleyiciyle buluşacak.
Ferman Akgül - 09.05.2020
Cumhurbaşkanlığı'ndan 7 ayrı noktada 7 farklı konser
Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, 'Kıtaların buluştuğu İstanbul'dan dünyaya sevgi ve birlik mesajı' sloganıyla düzenlenen ve pek çok önemli sanatçının katıldığı '7 Tepeden 7 Kıtaya' konseri, bir geleneğin başlangıcını müjdeliyor. Bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı, başlattığı konserler dizisini, ramazan ayı ve Ramazan Bayramı sürecinde Türkiye'nin farklı şehirlerine yayarak, devam ettirecek. Cumhurbaşkanlığı, bu kez de Türkiye'nin tarihi değerlerini yansıtan 7 ayrı noktada, 7 farklı konser düzenleyecek.  KONSER PROGRAMLARI SOSYAL MEDYADAN YAYILANACAK Bu kapsamda, Kapadokya, Afrodisias, Patara, Efes, Hierapolis, Safranbolu ve İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi'nde gerçekleşecek konserlerde Ferman Akgül, Şirin Pancaroğlu–Bora Uymaz, Serkan Çağrı, Yusuf Güney, Murat Karahan, Kubat, Fettah Can izleyiciyle buluşacak.
Ferman Akgül - 09.05.2020
Müzisyen İskender Paydaş Enka Sanat sohbetlerine konuk oldu Açıklaması
Geçen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel Ferman Akgül ve Nilüfer Çocuk Korosu ile "100 kere 23 Nisan" adlı bir proje gerçekleştiren Paydaş, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için de Gençlik Korosu ve Senfoni Orkestrası'yla bir şarkı hazırlığı içerisinde olduğunu söyledi.
Ferman Akgül - 04.05.2020
GNÇ Star'ın yıldızı belli oldu
Turkcell'in genç müzisyenleri desteklemek için düzenlediği GNÇ Star Müzik Yarışması'nı kazananlar belli oldu. Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, GNÇ'nin YouTube kanalından canlı yayınlanan finalde, 2 bini aşkın aday arasından sıyrılarak ilk 10'a kalan finalistlerin performans videolarını ünlü sanatçılar Fatma Turgut ve Ferman Akgül evlerinden izledi.
Ferman Akgül - 24.04.2020
GNÇ Star Müzik Yarışması'nda büyük final yaklaştı
2 Mayıs Cumartesi akşamı 21.00'den itibaren GNÇ YouTube kanalından canlı yayınlanacak final gecesinde Fatma Turgut ve Ferman Akgül, 2 bin video arasından ilk 10'a kalan finalistleri izleyecek ve değerlendirmelerde bulunacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ferman Akgül Haberleri | Ferman Akgül Kimdir - Haberler - Ferman Akgül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ferman Akgül kimdir, hayatı ve biyografisi. SANATÇILAR 'SENSİZ OLMAZ' PROJESİNDE KIZILAY'A DESTEK VERDİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 19:50:53. #1.16#

title