Fazlası da Başa Bela! Ali Ağaoğlu'nun Paraları Cebine Sığmadı

Fazlası da Başa Bela! Ali Ağaoğlu'nun Paraları Cebine Sığmadı

Kafeden çıkan Ali Ağaoğlu, valeye yüklü miktarda bahşiş verdikten sonra bir tomar parayı cebine koymakta güçlük çekti. Ağaoğlu, görüntüsüyle "Fazla para da başa bela." dedirtti.

İş adamı Ali Ağaoğlu, önceki gün pazar keyfini 2.5 milyon TL'lik Rolls Royce arabasında Bebek'te çıkardı.

PARALAR CEBİNE SIĞMADI

Bebek'te kahvaltı yapan Ağaoğlu, mekan çıkışı ilginç bir şekilde objektiflere takıldı. İş adamı, 2,5 Milyon TL'lik arabasının kapısını açan valeye yüklü miktarda para verdi. Cebindeki tomar parayı çıkaran Ali Ağaoğlu, valeye para verdikten sonra cebine parayı tekrardan sokarken oldukça zorlanması objektiflere bu şekilde takıldı. UMUT ÜNVER

YORUMLAR (42)

  • YURTLU:
    bukadar varlıklı insanlar kendi vatanında Bir fabrika açmayıp 3-5 bin kişiye istihdam sağlayamiyorsa en böyük Batan hayınıdır benim gözümde
    TÜRKOĞLU: işkembeden konuşma kardeşim. . . o binaları robotlar mı yapıyo. . . orada çalışan mühendisinden amelesine ne kadar insana ekmek verdiğini bi düşün. . . bi şantiyenin kaç kişiyle döndüğünü bi araştır. . . üstüne o şantiyelerde kullanılan demirinden çimentosunden, peyzajına, daire içlerinde kullanılan malzemeleri üretenlerin de ekmek yediğini düşünürsen. . senin devreler alt üst olur. . . laf olsun diye konuşmayın. . . bu mu vatan hainliği???
Tüm 42 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.