Fatih Koca Haberleri

Fatih Koca haber, Fatih Koca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Koca - 04.10.2021
Yıldırım Belediyesi 2021-2022 kültür ve sanat sezonunu açtı
Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapılan sezon açılış programı, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İhsan Fazlıoğlu'nun konferansı ve İlahi Sanatçısı Doç. Dr. Fatih Koca'nın ezgileriyle gerçekleştirildi.
Fatih Koca - 10.09.2021
3. İlahi Aşkın Sesi İlahi Beste Yarışması başvuruları 30 Eylül'de sona erecek
Kurulda ayrıca Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Din Musikisi Devlet Konservatuarı Öğretim Görevlisi Asım Akkuş, bestekar müzisyen Erdoğan Tozoğlu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.
Fatih Koca - 17.08.2021
TRT'de "10 Muharrem Özel" yayını gerçekleşecek
Ali Bektaş'ın sunuculuğunu üstleneceği yayında, solistler Fatih Koca, Özgürcan Çoban ve Deniz Toprak özenle seçilmiş eserleri altı vokal ve 34 enstrüman eşliğinde icra edecek.
Fatih Koca - 17.08.2021
Ezanı Güzel Okuma Yarışması'nın finali 22 Ağustos'ta Van'da yapılacak
Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca'nın jüri başkanlığı yapacağı finalde, jüri üyeliğinde ise Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Öğretim Üyesi Doç.
Fatih Koca - 06.06.2021
3. İlahi Aşkın Sesi İlahi Beste Yarışması'na başvurular 10 Haziran'da başlayacak
Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Ali Coşkun'un başkanlığını üstlendiği yarışmanın değerlendirme kurulunda HAN Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı M. Vehbi Nazırlı, gazeteci Mehmet D. Özülker ve bestekar, müzisyen Prof. Dr. Suat Kıyak'ın yanı sıra Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalından Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, ses sanatçısı ve bestekar Amir Ateş, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Din Musikisi Devlet Konservatuarı Öğretim Görevlisi Asım Akkuş, bestekar müzisyen Erdoğan Tozoğlu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.
Fatih Koca - 12.02.2021
Son dakika haber | Samsun'da sulama kanalına düşen köpekleri kurtaran polis ile bekçi "ayın polisi" seçildi
Yakakent İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis memuru Fatih Koca ile çarşı ve mahalle bekçisi Yunus Kaplan'ın 26 Ocak'ta Kozköy Mahallesi'nde gece devriye sırasında 2 metre derinliğindeki kanala düşen 4 köpeği, birbirlerine tutunup zincir oluşturarak sudan çıkarması takdirle karşılandı.
Fatih Koca - 28.12.2020
Fatih Koca, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Fatih Koca - 10.12.2020
İstanbul'da fidye şebekesine operasyon: 2'si polis 8 gözaltı
Edinilen bilgiye göre, 9 Aralık Çarşamba günü saat 18.30 sıralarında Fatih Koca Mustafapaşa'daki bir banka şubesindeki görevliler, para çekmek için gelen şahıstan şüphelenmesi üzerine polis ekiplerine haber verdi.
Fatih Koca - 26.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mevlid-i Nebi Haftası açılış programında konuştu: (4)
"Cahiliye toplumunu, tüm insanlığa örnek gösterilecek seviyeye yine o taşıdı" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hazreti Muhammed'in bir yetim ve öksüz olarak, en çok da çocukların peygamberi, sadece torunları Hasan ile Hüseyin'in değil, Medine ve Mekke'deki bütün çocukların sevgilisi olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: "Kız çocuklarının diri diri toprağa gömüldüğü bir cahiliye toplumunu, tüm insanlığa örnek gösterilecek seviyeye yine o taşıdı. Cömertlik, tevazu, muhabbet, uhuvvet, cesaret, ahlak, şefkat, merhamet, adalet, anne babaya hürmet gibi insanın özüne ait bütün iyi hasletleri bize hep sevgililer sevgilisi Peygamberimiz öğretti. Peygamber efendimizin hayatında ne bizim çocuklarımız ne de başka dinlere mensup dinlerin çocukları için bir tek olumsuz an, bir tek olumsuz sahne görmek mümkün değildi. Kendi çocuklarımız gibi dünyadaki bütün çocukları da böyle güzel bir örnekten, böyle güzel bir hayatı öğrenmekten mahrum etmemeliyiz. Mevlid-i Nebi Haftası'nın bu anlamda hayırlara, yeni ve özgün çalışmalara vesile olmasını diliyorum." Programdan notlar Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda Doç. Dr. Fatih Koca tarafından tasavvuf musikisi eserleri icra edildi.
Fatih Koca - 18.08.2020
Birecik'te el sanatları çarşısı açıldı
İlçe Kaymakamı Mehmet Fatih Koca, açılışta yaptığı konuşmada, ilçeye güzellikler katan bu tür çalışmaları her zaman destekleyeceklerini söyledi.
Fatih Koca - 27.07.2020
AYBÜ, Türk din musikisi alanında sanatçı ve eğitimciler yetiştiriyor
Genç, dinamik ve alanında uzman öğretim elemanlarının yanı sıra Fatih Koca, Mustafa Demirci, Cumhur Koca ve Halil Uğur Kutlu'nun da aralarında bulunduğu tanınmış sanatçı ve akademisyenlerden oluşan 20 kadar eğitmenin konservatuvarda görev yaptığını dile getiren Arpa, AYBÜ Rektörü Prof.
Fatih Koca - 21.03.2020
Türkiye Diyanet Vakfı'ndan koronavirüsten korunma çağrısı
Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Bahadır Yenişehirlioğlu, Turgay Tanülkü, Celal Al, Edip Zeydan, Aykut Kuşkaya, İkbal Gürpınar, Dursun Ali Erzincanlı, Ömer Döngeloğlu, Emre Üçtepe, Levent Sülün, Berna Sülün, Fatih Koca, Mustafa Karataş, Mehmet Ali Tuncer, Ateş Fatih Uçan, Büşra Meşe Yıldırım gibi isimler TDV'nin hazırladığı metinleri okuyup, video çekerek insanların koronavirüsten korunması için çağrıda bulundu.
Fatih Koca - 21.03.2020
Ünlü isimlerden korona virüsünden korunma çağrısı
Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Erbaş, Bahadır Yenişehirlioğlu, Turgay Tanülkü, Celal Al, Edip Zeydan, Aykut Kuşkaya, İkbal Gürpınar, Dursun Ali Erzincanlı, Ömer Döngeloğlu, Emre Üçtepe, Levent Sülün, Berna Sülün, Fatih Koca, Mustafa Karataş, Mehmet Ali Tuncer, Ateş Fatih Uçan, Büşra Meşe Yıldırım gibi isimler Türkiye Diyanet Vakfının hazırladığı metinleri okuyup video çekerek insanların korona virüsünden korunması için çağrıda bulundu.
Fatih Koca - 30.01.2020
Bestekar Amir Ateş'in hayatı ve eserleri kitapta toplandı
İlahi bestelerinde Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi'nin, şarkı bestelerinde ise Doç. Dr. Başak İlhan Harmancı'nın sanat yönetmenliğini üstlendiği albümdeki eserler, Ahmet Özhan, Ahmet Hakkı Turabi, Fatih Koca, Halil Necipoğlu, Ender Doğan, Adnan Çoban, Osman Akbaş, Agah Terzi, Yahya Geylan, Mehmet Hadi Duran, Mehmet Kemiksiz, Enes Cumhur Ergür ve Dursun Şahin tarafından yorumlandı.
Fatih Koca - 25.12.2019
Karabük'ten kısa kısa
İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda Öğr. Gör. Can Doğan'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen söyleşiye, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinden Dr.
Fatih Koca - 12.12.2019
Fatih Koca, Konya'da konser verdi
Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Fatih Koca, Hazreti Mevlana'nın 746. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri kapsamında Konya'da konser verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fatih Koca Haberleri | Fatih Koca Kimdir - Haberler - Fatih Koca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Koca kimdir, hayatı ve biyografisi. Yıldırım Belediyesi 2021-2022 kültür ve sanat sezonunu açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 12:33:41. #1.16#

title