Fatih Er Haberleri

Fatih Er haber, Fatih Er son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Er 13.3.2020
Genç MÜSİAD'lı Türk girişimciler Londra'da yatırımcılarla buluştu
Genç MÜSİAD ve Ulusal Ajans ortaklığında, 23-28 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen Londra Girişimcilik Köprüsü Projesi kapsamında Türkiye'den 12 genç girişimci Londra'daki yatırımcılarla buluşturuldu. MÜSİAD'tan yapılan açıklamaya göre, Erasmus Plus çatısı altında, AB desteği ve MÜSİAD İngiltere şubesi iş birliğinde bir araya gelen katılımcılar, yabancı yatırımcılar ile tanışma, girişimlerini anlatma ve İngiltere'deki girişimcilik ekosistemini tanıma fırsatı yakaladı. Genç girişimcilerimiz, aynı zamanda globale açılma konusunda da yetkinlik kazandı. Startup geliştirme programı üzerine istişarelerle gerçekleşen etkinlikte, girişimciler ufuk açacak ve destek alabilecekleri önemli kurumlarla buluşturuldu. Londra'da yapılan ziyaretler kapsamında, Londra Başkonsolosu Sn. Çınar Ergin, Londra Büyükelçisi Sn. Ümit Yalçın, Londra Ticaret Baş Müşaviri Sn. Tarık Sönmez, Londra Eğitim Müşaviri Sn. Hasan Ünsal, TRT World Londra Genel Yayın Yönetmeni Sn.Fatih Er, Pladis Global CEO'su Sn.
Fatih Er 13.3.2020
Genç Müsiad'lı Türk Girişimciler Londra'da yatırımcılarla buluştu
Startup geliştirme programı üzerine istişarelerle gerçekleşen etkinlikte, girişimciler ufuk açacak ve destek alabilecekleri önemli kurumlarla buluşturuldu. Londra'da yapılan ziyaretler kapsamında, Londra Başkonsolosu Sn. Çınar Ergin, Londra Büyükelçisi Sn. Ümit Yalçın, Londra Ticaret Baş Müşaviri Sn. Tarık Sönmez, Londra Eğitim Müşaviri Sn. Hasan Ünsal, TRT World Londra Genel Yayın Yönetmeni Sn.Fatih Er, Pladis Global CEO'su Sn.
Fatih Er 12.3.2020
Londra'da Girişimci- Yatırımcı Buluşması!
Startup geliştirme programı üzerine istişarelerle gerçekleşen etkinlikte, girişimciler ufuk açacak ve destek alabilecekleri önemli kurumlarla buluşturuldu. Londrada yapılan ziyaretler kapsamında, Londra Başkonsolosu Sn. Çınar Ergin, Londra Büyükelçisi Sn. Ümit Yalçın, Londra Ticaret Baş Müşaviri Sn. Tarık Sönmez, Londra Eğitim Müşaviri Sn. Hasan Ünsal, TRT World Londra Genel Yayın Yönetmeni Sn.Fatih Er, Pladis Global CEO'su Sn.
Fatih Er 10.1.2019
Gazetecilik Mesleğinin Geleceği" Paneli
TRT World Haber Koordinatörü Fatih Er de iletişim fakültelerinin öğrencilere medya sektöründe lazım olacak altyapıyı vermekten uzak olduğunu savundu.
Fatih Er 19.11.2018
TRT World, Daha Çok Hava Yolu Yolcusuna Ulaşacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen TRT World Haber ve Program Direktörü Fatih Er, dünyadaki gelişmelerle ilgili haber alabilmenin ve güncel kalabilmenin önemli olduğunu belirtti.
Fatih Er: Ggc'den İha'ya ÖdülFatih Er 24.10.2018
Fatih Er 4.10.2018
TRT World Forum
Oturumun moderatörlüğünü yapan TRT World Haber, Program ve Görsel Direktörü Fatih Er'in sorularını yanıtlayan Erdoğan, İstanbul'da Rusya, Fransa, Almanya'nın da katılacağı 4'lü zirvenin yapılacağını belirterek, zirvenin bu ay sonu veya kasım başında olacağını söyledi.
Fatih Er 4.10.2018
TRT World Forum
Erdoğan, "TRT World Forum"un "Parçalanmış Bir Dünyada Adaleti Aramak" başlıklı kapanış oturumunda moderatör TRT World Haber, Program ve Görsel Direktörü Fatih Er'in sorularını yanıtladı.
Fatih Er 4.10.2018
TRT World Forum
Moderatör TRT World Haber, Program ve Görsel Direktörü Fatih Er'in, Birinci Dünya Savaşı'ndan ders alınamadığı değerlendirmesi üzerine, ibret alınırsa tarihin tekerrür etmeyeceğini söyledi.
Fatih Er 26.4.2018
Renkli Balık Yeni Dünyalar Kaşifi" 4 Mayıs'ta Vizyona Girecek
Yaklaşık bir yılda tamamlanan filmin seslendirmelerini ise Selay Taşdöğen, Fatih Er, Nihan Omuz, Burçin Artut, Pelin Gülmez, Ali Arda Tümer ve Murat Aydın yaptı.
Fatih Er 26.4.2018
TRT World'ün "Off The Grid" Belgeseli
TRT World Haber ve Programlar Direktörü Fatih Er de "TRT World insan hikayelerine değer veriyor.
Fatih Er 6.3.2018
Afrin ve Savaş Muhabirliği" Programı
HKÜ Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen ve Moderatörlüğünü Yrd. Doç. Dr. Murat Aslan'ın gerçekleştirdiği programa, Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu, TRT World Direktörü Fatih Er, gazeteci Mete Çubukçu ve TRT muhabiri Bülent Çulcuoğlu konuşmacı katıldı.
Fatih Er 6.3.2018
Yabancı Misyon Şeflerine "Zeytin Dalı Harekatı" Bilgilendirmesi
"Enformasyonu kontrol edebilmemiz önemli" TRT World Genel Yayın Yönetmeni Fatih Er ise bu tip bilgilendirmelerin önemine işaret ederek, "Sadece alanda askeri olarak varlık göstermek yeterli değil.
Fatih Er 1.3.2018
Türkiye'nin Sınır Ötesi Varlığı: Suriye" Paneli
Prof. Dr. Okur, PKK ve milli güvenlik meselesinin, bu operasyonun yapılmasına temel sebep olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Peki Türkiye'nin Milli Güvenlik Meselesi niçin Suriye'deki PYD'ye düğümlendi? Hendek ihaneti sürecinde gördük ki Türkiye terör örgütünün askeri kapasitesini yok etmeden başarıya ulaşılamaz. PKK açısından Suriye, Türkiye'ye yönelik tehdidini ve kendi militan ve sempatizan kadrosunu, umudunu aşılayabileceği önemli bir zemin. Belli bir sivil nüfus üzerinden yönetim imkanı kazandı. Bu uluslararası meşruiyet kazanması bakımından, askeri kapasitesini arttırması bakımından önemlidir. Aynı zamanda da Türkiye'ye karşı savaş verecek aktörlerle ittifak kurması bakımından önemlidir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için sınırlarında kurulmak istenen ön devlet oluşumunun önüne geçmesi lazım. Bu tehdidi ortadan kaldırmak için güç kullanmamız lazım." Türkiye'nin Afrin ve Fırat Kalkanı bölgesine tam hakim olduğu zaman Suriye'de güç dengesinin sağlanabileceğini söyleyen Okur, Suriye'de barışın sağlanması için masada güç dengesinin olması gerektiğini, güç dengesi oluşmadan güçlü olan tarafın saldırmasıyla savaşın devem edebileceğini ileri sürdü.TRT World Genel Yayın Yönetmeni Fatih Er ise Türkiye'nin Afrin operasyonunu başlattıktan sonra Batı medyasının tutumunu ve TRT World olarak neler yaptıklarını anlattı.
Fatih Er 5.12.2017
5. Uluslararası Medya Eğitim Programı
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) World Haber Direktörü Fatih Er, yaklaşık 30 bin Suriyeli çocuğun Avrupa'da kaybolduğunu belirterek, "Biz bu çocukların izini sürüyoruz, kimi organ mafyasının eline geçmiş kimi de fuhuş tüccarlarının eline düşmüş çocuklar.
Fatih Er 26.10.2017
Kartepe Zirvesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce The Green Park Kartepe Otel'de düzenlenen Kartepe Zirvesi'ndeki oturumda konuşan TRT World Haber Müdürü Fatih Er, 15 Temmuz günü TRT'nin yeni Washington ofisinin kuruluş hazırlığı için ABD'de olduğunu söyledi.
Fatih Er 25.10.2017
Entelektüel Dünya "Kartepe Zirvesi"Ndebuluşuyor
Kartepe Zirvesi'ne medya, siyaset ve akademik çevrelerden 187 konuşmacı katılıyor. Konuşmacılar arasında İbrahim Kalın, Günter Verhaugen, Wadah Khanfar, Mohsin Majid Mughal, Stelyo Berberakıs, Abdallah Zakaria, Mehmet Ali Şahin, Ali Saydam, Hande Fırat, Oğuz Haksever, Fatih Er, Muhammed El Adil, Prof.
Fatih Er: Kartepe Zirvesi'ne DoğruFatih Er 23.10.2017
Fatih Er 23.10.2017
Kartepe Zirvesi'ne Doğru
Zirveye, konuşmaçı olarak Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, eski AB Genişlemeden Sorumlu Komiseri Günter Verhaugen, Wadah Khanfar, Mohsin Majid Mughal, Stelyo Berberakis, Abdallah Zakaria, Mehmet Ali Şahin, Ali Saydam, Hande Fırat, Oğuz Haksever, Fatih Er, Muhammed El Adil, Prof.
Fatih Er 19.10.2017
Erdoğan: THY Somali Uçuşundan Para Kazanıyor
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, TRT World Forum'da konuştu. Programın moderatörü Fatih Er'in, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'ya da "Somali'ye niye uçuyorsunuz ki, para mı kazanıyorsunuz?" şeklinde soru sorulduğunu hatırlatması üzerine Erdoğan'ın, "İyi iyi, bayağı para kazanıyorlar.
Fatih Er 19.10.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT World Forum'a Katıldı
Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortağı olduğu TRT World Forum'un kapanış oturumuna katılan Erdoğan, programın moderatörü Fatih Er'in, Türkiye'nin yardım yaptığı ülkelere ilişkin bir soru üzerine, "Bizim geleneklerimizde, örf ve adetlerimizde, 'Veren el, alan elden hayırlıdır.
123
Şu an buradasınız: Fatih Er Haberleri | Fatih Er Kimdir - Haberler - Fatih Er haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Er kimdir, hayatı ve biyografisi. Genç MÜSİAD'lı Türk girişimciler Londra'da yatırımcılarla buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.3.2020 00:52:45. #1.15#
title