FAHRETTİN ÖZTÜRK HABERLERİ

Fahrettin Öztürk Haberleri

Fahrettin Öztürk haber, Fahrettin Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fahrettin Öztürk - 14.11.2020
Gelibolulu öğrenciler Kovid-19 ve deprem hakkında bilgilendirildi
Kızılay Şube Başkanı Fahrettin Öztürk, gazetecilere, İzmir'de meydana gelen deprem sonrası öğrencilere yönelik bilgilendirme çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Fahrettin Öztürk - 19.10.2020
Giresun'da "Muhtarlar Günü" etkinlikleri
Kaymakamlık binası önünde gerçekleştirilen törende, muhtarlar adına konuşan Köseli Mahallesi Muhtarı Fahrettin Öztürk, muhtarların öncelikli görevinin, bulunduğu yörenin yaşam kalitesini artırmak olduğunu söyledi.
Fahrettin Öztürk - 29.9.2020
Amcasını öldürüp ceset parçalarını çöpe atan yeğenin yargılanmasına devam edildi
Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanıklar Fahrettin Öztürk ve Ferhat Yılmaz katılırken, maktul Rıfat Rıza Öztürk'ün ailesi ve taraf avukatları da hazır bulundu.
Fahrettin Öztürk - 29.9.2020
Başakşehir'de amcasını öldürerek parçalara ayıran sanığın yargılanmasına devam edildi
BAŞAKŞEHİR'de e 26 Şubat 2019'da öz amcası Rıfat Rıza Öztürk'e(55) silahla ateş ettiği, ardından da cesedi parçalayarak Kadıköy'deki çöp konteynerine attığı iddiasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanan Fahrettin Öztürk'ün aralarında bulunduğu 2'si tutuklu 4 sanığın...
Fahrettin Öztürk - 13.8.2020
Gelibolu'da Kızılay'a 160 ünite kan bağışı yapıldı
Türk Kızılayı Derneği Kızılay Gelibolu Şube Başkanı Fahrettin Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, kan bağışının birçok insanın hayatını kurtaracağını söyledi.
Fahrettin Öztürk - 31.1.2020
Kadıköy'deki vahşi cinayetin sanığı: Pişmanlığım 3 çocuğu babasız bırakmaktır
KADIKÖY'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin 2'si tutuklu 4 sanığın yargılandığı dava görüldü. Öz amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü(55) silahla ateş ederek öldüren, bıçakla parçalarını ayıran ve parçaları farklı yere atan sanık Fahrettin Öztürk(32), "Amcam insanları ezerek bağırarak hakaret ederdi.
Fahrettin Öztürk - 31.1.2020
KADIKÖY'DEKİ VAHŞİ CİNAYETİN SANIĞI: PİŞMANLIĞIM 3 ÇOCUĞU BABASIZ BIRAKMAKTIR
Kadıköy'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin 2'si tutuklu 4 sanığın yargılandığı dava görüldü. Öz amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü(55) silahla ateş ederek öldüren, bıçakla parçalarını ayıran ve parçaları farklı yere atan sanık Fahrettin Öztürk(32), "Amcam insanları ezerek bağırarak hakaret ederdi.
Fahrettin Öztürk - 31.1.2020
Amcasını öldürüp ceset parçalarını çöpe atan yeğenin yargılanmasına devam edildi
Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Ferhat Yılmaz ve Fahrettin Öztürk ile bazı müştekiler ve tarafların avukatları katıldı.
Fahrettin Öztürk - 25.12.2019
TUSAŞ Ar-Ge ve Prototip Operasyonları Başkanı Prof. Dr. Öztürk: "Millileşmenin anahtarı Ar-Ge'dir"
Türk Havacılık ve Uzay Sanayi AŞ (TUSAŞ) Ar-Ge ve Prototip Operasyonları Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Öztürk, millileşmeyi hızlandırabilmek için kuvvetli Ar-Ge altyapısının bunu desteklemesi gerektiğini belirterek, "Ar-Ge'siz millileşme olmaz, millileşmenin anahtarı Ar-Ge'dir." dedi.
Fahrettin Öztürk - 18.10.2019
Çöpte bulunan ceset parçalarıyla ilgili dava
Başakşehir'de silahla vurulduktan sonra parçalanan cesedi çöp konteynerinde bulunan Rifat Rıza Öztürk'ün ölümüne ilişkin, yeğeni ve 3 arkadaşının yargılanmasına devam edildi.? Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Fatih Demir, Ferhat Yılmaz, Fahrettin Öztürk ve Turgut Kundakçı ile bazı müştekiler ve tarafların avukatları katıldı.
Fahrettin Öztürk - 18.10.2019
KADIKÖY'DEKİ VAHŞİ CİNAYET: 2 SANIĞIN TAHLİYESİNE KARAR VERİLDİ
DEHŞETİ AYRINTILARIYLA ANLATTI Haber: Serpil KIRKESER / Kamera: İstanbul DHA Kadıköy'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin hakkında dava açılan 4 tutuklu sanık ikinci kez hakim karşısına çıktı. Öz amcasını silahla ateş ederek öldüren, bıçakla parçalara ayıran ve ceset parçalarını farklı yerlere atan sanık Fahrettin Öztürk, amcasını nasıl öldürdüğünü ayrıntılı olarak anlattı.
Fahrettin Öztürk - 3.7.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 3
  6. RAPOR ALINACAK Bilirkişi raporunun bazı sanıklar yönünden yaptığı değerlendirmede eksikler bulunduğunu, raporun hukuki denetime elverişli olmadığını gerekçe gösteren mahkeme, aynı heyetten bir kez daha rapor alınmasına, raporda her sanık için ayrı ayrı değerlendirme yapılmasına karar vererek duruşmayı erteledi.  İDDİANAMEDEN İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 13 Mayıs 2016 tarihinde gece vakti Kadıköy Yoğurtçu Parkı ile Kurbağalıdere arasında kalan yaya ve bisiklet yolunda yürüyen Şule idil Dere'nin, Kurbağalıdere ıslah çalışması nedeniyle orada bulunan hafriyat kamyonunun altında kaldığı belirtiliyor.  Dere'nin, Mümin Kılıç yönetimindeki hafriyat kamyonunun manevra yapması ile altında kalarak hayatını kaybettiği belirtilen iddianamede, İSTAÇ (İstanbul Çevre Yönetimi Ticaret A.Ş.) yetkilileri Ruhi Kelleci ve Teyfur Bingöl, Zafer Karasaçlı, İBB Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlığı Deniz Hizmetleri Müdürlüğü Kıyı Temizleme Şefi Saffet Altındağ, kontrol elemanı Ergun Ata, Kamil Cemal Yıldırım ve şoför Mümin Kılıç'ın, "Taksirle adam öldürme" suçundan 2'şer yıldan 6'şar yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları isteniyor.     Görüntü Dökümü: --------- -Arşiv ================================== 6- KADIKÖY'DEKİ VAHŞİ CİNAYETİN SANIKLARI HAKİM KARŞISINDA Serpil KIRKESER / İSTANBUL, KADIKÖY'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin davada 4 tutuklu sanık hakim karşısına çıktı. Öz amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü silahla ateş ederek öldüren, bıçakla parçalara ayıran ve farklı yerlere atan sanık Fahrettin Öztürk, avukatının kendi ailesi tarafından azledildiğini, barodan istedği avukatla savunmasını yapacağını söyledi.
Fahrettin Öztürk - 26.4.2019
Kadıköy'de Parçalanmış Ceset Vahşetinde Müebbet İstemi
Kadıköy'de çöp konteynerinde bulunan kesik iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin 3'ü tutuklu, biri firari 4 şüpheli hakkındaki soruşturma tamamlandı. Soruşturma kapsamında öz amcasını silahla ateş ederek öldüren ve bıçakla parçalayan Fahrettin Öztürk ile ona yardım eden Ferhat Yılmaz hakkında 'canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme', 'suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme' ve 'ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında kanuna muhalefet' suçlarından birer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 8'er yıla kadar hapis cezası isteminde bulunuldu.
Fahrettin Öztürk - 26.4.2019
Çöpte Bulunan Ceset Parçalarıyla İlgili 4 Sanığa Dava
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, sanık Fahrettin Öztürk'ün, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki amcası Rifat Rıza Öztürk'ün ortağı olduğu aile şirketinde işçi olarak çalıştığı belirtildi.
Fahrettin Öztürk - 26.4.2019
Çöp Konteynerindeki Vahşete Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi
KADIKÖY'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin 3'ü tutuklu, biri firari 4 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamladı. Öz amcasını silahla ateş ederek öldüren ve bıçakla parçalara ayıran Fahrettin Öztürk ile ona yardım eden Ferhat Yılmaz hakkında "Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme", "Suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme" ve "Ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında kanuna muhalefet" suçlarından birer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 8'er yıla kadar hapisleri istendi.
Fahrettin Öztürk - 26.4.2019
Dha İstanbul - Çöp Konteynerindeki Vahşete Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi
Haber: Serpil KIRKESER / Kamera: İSTANBUL DHA Kadıköy'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayete ilişkin 3'ü tutuklu, biri firari 4 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamladı. Öz amcasını silahla ateş ederek öldüren ve bıçakla parçalara ayıran Fahrettin Öztürk ile ona yardım eden Ferhat Yılmaz hakkında "Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme", "Suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme" ve "Ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında kanuna muhalefet" suçlarından birer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 8'er yıla kadar hapisleri istendi.
Fahrettin Öztürk - 17.3.2019
Gelibolu'da Kan Bağışı Kampanyası
Türk Kızılayı Gelibolu Şube Başkanı Fahrettin Öztürk, "Bize destek veren üniversite gençliğine ve Gelibolu halkına teşekkür ederiz.
Fahrettin Öztürk - 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Aydın
Aydın'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Fahrettin Öztürk - 2.3.2019
Dha İstanbul Bülteni-1
Çamlıca Camii Regaib kandiline denk gelen 7 Mart'ta ibadete açılacak. İstanbul Cami ve Kültür Hizmet Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ergin Külünk'ün DHA'ya açıkladığı açılış tarihi öncesi Çamlıca Camii'nde ışık testleri yapıldı. Farklı renklerde aydınlatılan Camii ile Yeşilay Haftası nedeniyle yeşil renkle ışıklandırılan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü görsel şölen oluşturdu. Boğazın bir çok noktasından görülen renk cümbüşü İstanbulluların ilgisini çekti.  Görüntü Dökümü: ------------------- -Çamlıca Camii'ndeki ışıklar -15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki ışıklar -Cami ve köprünün yer aldığı görüntüler -Genel ve detaylar 01.03.2019 - 22.13 Haber Kodu : 190301260 =========================================== 4- KADIKÖY'DEKİ VAHŞİ CİNAYET: 2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI  Haber: Serpil KIRKESER / İSTANBUL DHA Kadıköy'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayetin ardından yakalanan Fahrettin Öztürk ile ona yardım ettiği iddia edilen Ferhat Y.
Fahrettin Öztürk - 1.3.2019
Kadıköy'deki Vahşi Cinayet: 2 Şüpheli Tutuklandı
KADIKÖY'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayetin ardından yakalanan Fahrettin Öztürk ile ona yardım ettiği iddia edilen Ferhat Y. "Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme" suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi.
Fahrettin Öztürk - 1.3.2019
Kadıköy'deki Vahşi Cinayet: 2 Şüpheli Tutuklandı
Haber: Serpil KIRKESER / İSTANBUL DHAKadıköy'de çöp konteynerinde bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayetin ardından yakalanan Fahrettin Öztürk ile ona yardım ettiği iddia edilen Ferhat Y. "Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme" suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi.
Fahrettin Öztürk - 1.3.2019
Amcasını Öldürerek Parçalara Ayıran Zanlı Tutuklandı
Amcasını öldürerek parçalara ayıran zanlı Fahrettin Öztürk ve kendisine yardım eden Ferhat Yılmaz tutuklandı.
Fahrettin Öztürk - 1.3.2019
Amcasını Öldürerek Parçalara Ayıran Zanlı Fahrettin Öztürk ve Kendisine Yardım Eden Ferhat Yılmaz...
IHAAW193156-ASA/01-03-2019- Amcasını öldürerek parçalara ayıran zanlı Fahrettin Öztürk ve kendisine yardım eden Ferhat Yılmaz tutuklandı.
Fahrettin Öztürk - 1.3.2019
İstanbul - (Geniş Haber) Kadıköy'deki Vahşet Kamerada... Cinayeti Neden İşlediğini Anlattı
KADIKÖY'de çöp konteynerinda bulunan iki bacakla ortaya çıkan vahşi cinayetin ardından yakalanan Fahrettin Öztürk ile ona yardım eden 3 arkadaşı adliyeye sevk edildi.
Fahrettin Öztürk - 28.2.2019
Çöp Konteynerindeki Vahşet: Cesedin Gövdesi Bulundu
KADIKÖY'de çöp konteynerinde bacakları bulunduktan sonra vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkan Rıfat Rıza Öztürk'ün gövdesi de Yavuz Sultan Selim Köprüsü yolu Uskumruköy civarında bulundu. Öte yandan işlediği vahşi cinayeti tüm detayları ile anlattığı öğrenilen Fahrettin Öztürk'ün cesedin kafasını bir kutuya, ellerini bir poşete koyarak Acıbadem ve Hasanpaşa'da gördükleri çöp konteynerlerine attığını söylediği belirtildi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fahrettin Öztürk Haberleri | Fahrettin Öztürk Kimdir - Haberler - Fahrettin Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fahrettin Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Gelibolulu öğrenciler Kovid-19 ve deprem hakkında bilgilendirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 00:20:51. #1.15#
title