Fabri, Kırmızı Kart Gören Aboubakar İçin Konuştu: Hata Yaptığını Biliyor

4-1'lik Olympiakos zaferi sonrasında konuşan Beşiktaş'ın İspanyol file bekçisi Fabri, "Aboubakar kırmızı gördü ama hata yaptığını biliyor." itirafında bulundu.

Beşiktaş-Olympiakos maçı bitiminin ardından Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

İşte Fabri'nin maç sonu değerlendirmeleri:

"İYİ SAVUNMA YAPTIK"

"Takım arkadaşlarım çok iyi çalıştı. Hepsi mükemmeldi. Defans yapmamız gereken anlarda iyi savunma yaptık. Hücum yapmamız gereken anlarda pozisyonlara girdik. 2. yarı 3. golü bulmak bizim için şanstı. Onların da atakları vardı ama 4. golü bulup turu geçtik.

"ABOUBAKAR HATA YAPTIĞINI BİLİYOR"

Aboubakar hata yaptığını biliyor. 2-1 öndeydik ve skoru korumamız gerekiyordu. Çok iyi oynadık, çok iyi savunduk ve galip geldik. Bütün arkadaşlarım 10 numara oynadı ve turu geçtik."

"BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN HER ŞEYİ KOLAYLAŞTIRDI"

"Arkadaşlarım, Beşiktaş çalışanları her şeyi benim için kolaylaştırdı. Bana kalan sadece günbegün çalışarak bunun keyfini çıkarmak. Taraftarımıza bana gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettik.

Taraftarımızı sevindirdiysek ne mutlu bize. 12. adamımız onlar. Onlar olmasa bunların hiçbiri olmazdı. 3'lüde 'Şşşşt' yapmayı unuttum ama güzeldi."