"Eyvah Eyvah 3"Ün Galası Yapıldı
Haberler » Güncel » "Eyvah Eyvah 3"Ün Galası Yapıldı - Haber

"Eyvah Eyvah 3"Ün Galası Yapıldı

Hakan Hatipoğlu, Begüm-Erdil Yaşaroğlu, Funda Arar ve eşi Febyo Taşel, Ebru Cündübeyoğlu, Metin Uca, Mehmet Aslantuğ ve oğlu, Gülhan Tekin, Erdal Özyağcılar, Yüksel Aytuğ ve eşi, Büşra Pekin, Melis Babadağ ve Çağlar Çorumlu gibi isimler katıldı.

, Begüm-Erdil Yaşaroğlu, Funda Arar ve eşi Febyo Taşel, Ebru Cündübeyoğlu, Metin Uca, Mehmet Aslantuğ ve oğlu, Gülhan Tekin, Erdal Özyağcılar, Yüksel Aytuğ ve eşi, Büşra Pekin, Melis Babadağ ve Çağlar Çorumlu gibi isimler katıldı.

Galada, filmin oyucuları Demet Akbağ, , , Tarık Ünlüoğlu, Serra Yılmaz, Ayşenil Şamlıoğlu, Elif Erdoğan, Teoman Kumbaracıoğlu ve Salih Kalyon konukların ardından kırmızı halıda poz verdiler Demet Akbağ, "Mutluyuz beraber olduğumuz için tekrar. Seyirci çok istedi ve çok sevdi" diye konuştu. Ata Demirer de, bir takım olduklarını ve takım çalışmasını çok sevdiklerini dile getirdi. Demirer filmde oynayan kayıpederi selçuk Borak'a da teşekkür ederek, "Papaz rolünü kabul edip, bizi onore eden sevgili kayınpederim Selçuk Borak, güzel bir sahnesini acımasızca montajda atmak zorunda kaldığımız için özür dileriz" deyince, Selçuk Borak da dahil olmak üzere tüm oyuncular gülmeye başladı. Gösterim sonrasında filmin ekibi kameraların karşısına geçti. - İstanbul

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler