Eylem Sarıoğlu Aslandoğan Seçim Sonuçları

Eylem Sarıoğlu Aslandoğan Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde Bağımsız KAYSERİ büyükşehir belediye başkan adayı Eylem Sarıoğlu Aslandoğan oldu.

Eylem Sarıoğlu Aslandoğan Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde Bağımsız KAYSERİ büyükşehir belediye başkan adayı Eylem Sarıoğlu Aslandoğan oldu. Bağımsız adayı Eylem Sarıoğlu Aslandoğan, KAYSERİ büyükşehir belediye başkanlığı yarışında yüzde kaç oy aldı? KAYSERİ büyükşehir belediyesini hangi aday kazandı? 31 Mart yerel seçimlerine büyük bir özveriyle hazırlanan Bağımsız KAYSERİ büyükşehir belediye başkan adayı Eylem Sarıoğlu Aslandoğan ile ilgili seçim sonuçları ve KAYSERİ büyükşehir belediyesi aday yarışı bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Seçime AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Vatan Partisi, SP, TKP, BBP, DP, HDP, BTP ve DSP olmak üzere 12 parti katıldı. Bağımsız KAYSERİ büyükşehir belediye başkan adayı Eylem Sarıoğlu Aslandoğan oldu. Seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte KAYSERİ büyükşehir belediyesini kim kazandı? sorusu merak konusu oldu. KAYSERİ aday yarışı ve KAYSERİ seçim sonuçlarını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. İşte detaylar…

KAYSERİ Seçim Bilgileri

  • KAYSERİ büyükşehir belediyesi için toplam sandık sayısının 3.191 olduğu belirlendi.
  • KAYSERİ büyükşehir belediyesi için açılan sandık sayısının ise 3.191 olduğu da netleşen bilgiler arasında.
  • KAYSERİ büyükşehir belediyesi için katılım oranının ise % 85,78 ile kayıtlara geçtiği görülüyor
  • KAYSERİ büyükşehir toplam seçmen sayısının ise 957.078 olduğu belirlendi.
  • KAYSERİ büyükşehir belediyesi seçimi için oy kullanan toplam seçmen sayısının ise 820.938 adet olduğu da yine netlik kazanan bilgiler olarak karşımıza çıkıyor.

Bağımsız KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eylem Sarıoğlu Aslandoğan Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde Bağımsız KAYSERİ büyükşehir belediye başkan adayı olarak gösterilen Eylem Sarıoğlu Aslandoğan, KAYSERİ yarışında % 0,23 oranında aldığı oy ile 8'nci oldu. Eylem Sarıoğlu Aslandoğan toplamda 1.820 adet oy sayısına ulaştı.

Bağımsız KAYSERİ büyükşehir belediyesi için yarışa giren diğer adayların da aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.